Fagata odpowiada na słowa Julii Żugaj

Julia Żugaj nie nagra nic z Fagatą? Jest odpowiedź onlyfansiary

Źródło zdjęć: © Gałązka, Podlewski / AKPA
Weronika Paliczka,
13.06.2024 18:00

Środowisko influencerskie wypełnione jest mniejszymi i większymi dramami. Sztuczne uśmiechy do kamer są na porządku dziennym. Tym razem oliwy do ognia dolała Julia Żugaj, która poszła na noże z... Fagatą.

Jak wygląda przyjaźń w świecie influencerskim? Wiele osób uważa, że jest ona niemożliwa, a uśmiechy i wsparcie kończą się wraz z kontraktem. W internecie pojawiają się głosy, że w sytuacji, w której w grę wchodzą wielkie pieniądze i rozpoznawalność, trudno jest mówić o prawdziwej bliskości. Niektórzy influencerzy wprost mówią, z kim nie chcieliby współpracować. Czasami takie wypowiedzi są początkiem ogromnej burzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Julia Żugaj nie chce współpracować z Fagatą?

Podczas rozmowy z Pomponikiem Julia Żugaj została zapytana o swoją czarną listę osób, z którymi nie chciałaby współpracować. Początkowo influencerka enigmatycznie odpowiedziała, że nie chciałaby podejmować współpracy z ludźmi, którzy mają inne wartości oraz grupę odbiorców. Żugaj podkreśliła, że tacy influencerzy mogą pozwalać sobie na więcej w filmikach, m.in. na przeklinanie czy promocję używek. Grupa docelowa Julii Żugaj to głównie dzieci i nastolatki, stąd tego typu treści nie mogłyby się znaleźć w jej filmach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Prowadzący rozmowę drążył temat, doprowadzając Julię Żugaj do wyjawienia konkretnego nazwiska. Przyparta do muru influencerka powiedziała: - Nie nagrałabym z Fagatą ze względu na jej profesję, z Zusje bym nie nagrała ze względu na profesję - powiedziała. Julia Żugaj wskazała także na ekipę Bungee ze względu na używane przekleństwa.

Fagata ostro zareagowała na słowa Julii Żugaj

Wypowiedź Julii Żugaj nie spodobała się Fagacie. Influencerka zobaczyła filmik w mediach społecznościowych i od razu go skomentowała. Fagata napisała: "Ja bym np. z nią nie nagrała, bo jest fałszywa".

Wypowiedź Fagaty zirytowała internautów, którzy w komentarzach na X nie szczędzili jej negatywnych słów. Olka napisała: "Powiedziała Fagata". Najjjka dodała: "Błagam".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Herb,zgłoś
Stolec
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się