Norweska piosenkarka jest podobna do polskiej posłanki Lewicy

Zaskoczenie na Eurowizji. Artystka mówi o polskiej posłance

Źródło zdjęć: © Instagram: gaate_official / Instagram: gaate_official
Weronika Paliczka,
06.05.2024 15:00

Konkurs piosenki Eurowizji stanowi idealny moment na zapoznanie się z mniej rozpoznawalnymi zespołami z krajów biorących w nim udział. Eurowizja zwiększa nie tylko popularność piosenek, ale także rozpoznawalność twarzy artystów, co może prowadzić do zaskakujących odkryć.

Tegoroczna edycja konkursu Eurowizji zbliża się wielkimi krokami. Ostatnie dni przed półfinałami i wielkim finałem dla artystów reprezentujących kraje konkurujące ze sobą wypełnione są próbami, sesjami zdjęciowymi oraz wywiadami. Reprezentanci i reprezentantki odpowiadają nie tylko na pytania zadane przez największe media, ale także przez osoby kochające Eurowizję.

Choć wzrok Polek i Polaków skierowany jest ku reprezentującej nas Lunie, część osób zwróciła uwagę na norweski zespół Gåte. Zainteresowanie wzbudziła nie tylko muzyka grupy, ale przede wszystkim - wygląd wokalistki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

DARIUSS ROSE: BYCIE INFLUENCEREM NIE JEST ŁATWE

Norweska piosenkarka przypomina polską posłankę?

Zdaniem wielu osób Gunnhild Sundo wygląda jak siostra bliźniaczka polskiej posłanki partii Razem Doroty Olko. Kobiety mają podobną urodę, a także fryzurę. Do sprawy na swoim Instastory odniosła się posłanka, która napisała, że Sundo to "królowa". Olko dodała także, że jej zdaniem Izrael powinien zostać wykluczony z udziału w Eurowizji.

trwa ładowanie posta...

O podobieństwo została zapytana także Gunnhild Sundo. Szansę na zadanie pytania wykorzystał Szymon Stellmaszyk, specjalista od lat związany z muzyką i Eurowizją. Dziennikarz muzyczny pokazał Sundo zdjęcia Doroty Olko, co zaskoczyło piosenkarkę. Kobieta przyznała, że widzi podobieństwo. Nagranie ukazujące rozmowę reprezentantki Norwegii z Polakiem ewidentnie pokazuje, że Sundo była nieco zaszokowana podobieństwem.

Dorota Olko podobna do Gunnhild Sundo?

Po dłuższej analizie Gunnhild Sundo stwierdziła, że Dorota Olko ma oczy podobne do niej. Podobieństwo zauważyli także pozostali członkowie zespołu Gåte. Mężczyźni wyraźnie zainteresowali się osobą Doroty Olko, wypytując o to, czym zajmuje się posłanka i z czego zasłynęła w Polsce.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Rychu,zgłoś
Jaja jak arbuzy 🤣 !!!
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Krzysztof7,zgłoś
Rzeczywiście - uderzajace ha,ha, ha !
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się