MrBeast ogłosił nowy challenge

100 dni w pokoju z nieznajomym. Można zgarnąć fortunę

Źródło zdjęć: © X, YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,02.10.2023 13:30

MrBeast ogłosił nowy challenge polegający na spędzeniu 100 dni w jednym pokoju z nieznajomym. Choć przypomina to nieco scenariusz "Piły", motywacją dla uczestników jest możliwość zgarnięcia 500 tys. dolarów.

Kolejny dzień, kolejne wyzwanie rzucone światu przez MrBeasta. Jeżeli oglądaliście pierwszą część "Piły" zapewne pamiętacie, że fabuła skupia się na dwóch facetach, którzy budzą się przykuci do zardzewiałej rury w piwnicy. Cóż, najnowsze wyzwanie youtubera jest trochę podobne, z tą różnicą, że uczestnicy nie będą skuci łańcuchami, a zamiast walczyć o życie, będą rywalizować o nagrodę w wysokości 500 tys. dol.

MrBeast ogłosił nowe wyzwanie

MrBeast, który znany jest z przyciągania widzów na swój kanał różnymi nietypowymi wyzwaniami, ogłosił swój najnowszy pomysł w poście na X [Twitterze].

"Czy spędziłbyś 100 dni w tym pokoju z przypadkowym nieznajomym za 500 tys. dolarów? (Drzwi są otwarte, jeśli jedno z was wyjdzie przed 100 dniem, oboje przegrywacie)" - zaiksował MrBeast.

trwa ładowanie posta...

YouTuber, którego prawdziwe nazwisko to Jimmy Donaldson, udostępnił też zdjęcie w dużej mierze pustego, białego pokoju. W pomieszczeniu znajdują się dwa łóżka, kilka szafek, zlew, duży sejf oraz okna przypominające lustra weneckie na przeciwległych ścianach.

Wygląda na to, że w pokoju nie ma nic rozrywkowego. Brakuje telewizora, konsoli do gier, a nawet książek. Zapasy żywności wydają się przechowywane w puszkach w jednym kącie. Są za to kamery, które będą obserwować dwoje uczestników 24 godziny na dobę przez 100 dni.

100 dni w jednym pokoju z nieznajomym jak tortury?

Najnowsze wyzwanie MrBeasta zostało porównane przez niektórych internautów do "tortur psychologicznych".

"MrBeast stosuje psychologiczne tortury na biednych ludziach jak bogaci złoczyńcy w horrorach" - napisał jeden z krytyków.

"Psychologiczne niszczenie ludzi obietnicą pieniędzy za film na YouTube jest naprawdę szalone" - skomentował kolejny.

MrBeast szybko dodał kolejny wpis, aby wskazać, że perspektywa zamknięcia ludzi w pokoju już się pojawiła. Co więcej, youtuber wcześniej zlecił jednemu z subskrybentów, aby ten pozostał w "kręgu" na środku pola przez 100 dni za szansę wygrania 500 tys. dol. Nowe wyzwanie jest o tyle ciekawsze, że wiąże się z możliwością poznania nowej osoby.

trwa ładowanie posta...

"Mam zamiar przeprowadzić ten eksperyment, zobaczmy, jak sobie poradzą!" - skwitował MrBeast w komentarzu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 3