Ile zarabia MrBeast?

Ile zarabia MrBeast? Król YouTube'a poza konkurencją

Źródło zdjęć: © MrBeast / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,28.09.2023 14:45

Jimmy Donaldson, znany jako MrBeast, jest najpopularniejszym youtuberem na świecie. Zarobki influencera wynoszą sumę, która jest trudna do wyobrażenia. Mowa o dziewięciocyfrowej liczbie.

MrBeast jest królem YouTube'a. 25-letni Amerykanin zgromadził na głównym kanale armię fanów. Subskrybuje go ponad 186 mln osób. Filmy influencera mają ponad 33 mld wyświetleń. Nikt inny nie jest w stanie zbliżyć się do tak imponujących wyników.

Donaldson ciężko zapracował na sukces. Tworzy filmy z rozmachem i inwestuje w nie majątek. Tylko na odtworzenie "Squid Game" w prawdziwym życiu wydał ok. 3,5 mln dol., z czego 456 tys. dol. trafiło na konto zwycięzcy rozgrywki.

$456,000 Squid Game In Real Life!

Ile zarabia MrBeast?

MrBeast nie może narzekać na biedę. Amerykanin zajmuje pierwsze miejsce na liście magazynu "Forbes" najlepiej zarabiających twórców cyfrowych. Złapcie się czegoś mocno. Donaldson zarabia rocznie ok. 82 mln dol., czyli ok. 360 mln zł. Oznacza to, że od momentu, gdy zaczęliście czytać ten tekst, na konto twórcy wpadł mniej więcej tysiak.

Drugiego na liście Olajide Olatunjia, znanego jako KSI, dzieli od MrBeasta przepaść. Jego roczne zarobki wynoszą "jedynie" 24 mln dol. Trzeci na liście jest Jake Paul, który mimo że zarabia więcej niż KSI (34 mln dol.), to łącznie ma mniejszą liczbę obserwujących (112 mln vs. 66 mln).

trwa ładowanie posta...

Na liście najbogatszych twórców cyfrowych znajdziemy też m.in. duet Rhett & Link, Charli i Dixie D’Amelio, Logana Paula, Elliota Tebele, Emmę Chamberlain, Matta Rife czy Addison Rae. Nie wypatrujcie na liście polskich nazwisk, bo ich nie znajdziecie. Friz i inni polscy influencerzy jeszcze nie zarabiają tyle, co ich koledzy i koleżanki zza oceanu.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0