MrBeast pochowany żywcem na siedem dni

MrBeast pochowany żywcem. Wytrzymał w trumnie siedem dni

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,21.11.2023 17:15

MrBeast, youtuber znany z podejmowania ekstremalnych wyzwań, tym razem przekroczył wszelkie granice. W ramach nowego filmu został pochowany żywcem na siedem dni.

Najnowszy filmik Jimmiego Donaldsona, znanego lepiej jako MrBeast, to nie tylko kolejna szalona akcja, ale również wyraz determinacji, który dla wielu byłby nieosiągalny. Youtuber w ramach wyzwania pozwolił pochować się żywcem na cały tydzień.

MrBeast wytrzymał tydzień pochowany w trumnie

W specjalnie skonstruowanej trumnie, stworzonej na potrzeby tego przedsięwzięcia, znajdowały się zapasy żywności, wody oraz walizka z niezbędnymi przedmiotami. Dla zapewnienia bezpieczeństwa i kontentu wnętrze trumny zostało wypełnione kamerami, a sam MrBeast miał dostęp do krótkofalówki, dzięki której mógł utrzymywać kontakt ze swoimi przyjaciółmi.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

To właśnie oni dbali o przebieg całej akcji, zapewniając youtuberowi różnorodne rozrywki, aby czas spędzony w trumnie nie zanudził go na śmierć.

I Spent 7 Days Buried Alive

Mimo że wyzwanie zakończyło się sukcesem, MrBeast musiał zmierzyć się z kilkoma trudnościami i momentami wątpliwości, czy uda mu się wytrwać do końca. Nie można też pominąć faktu, że podczas tego eksperymentu liczba subskrybentów kanału youtubera przekroczyła 200 mln.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0