Diplo o seksie oralnym z mężczyzną

"Seks oralny z facetem nie jest gejowski". Diplo o vibepłciowości

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Canva, Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,16.03.2023 07:30

Producent muzyczny i DJ Thomas Wesley Pentz, znany jako Diplo, zdobył rozgłos szczerym wyznaniem. Artysta przyznał się do kontaktów seksualnych z innym mężczyzną. Jednocześnie zaprzeczył, że jest gejem, tylko "kolesiem, dla którego ważny jest vibe". Jak rozumieć jego słowa?

44-letni Diplo jest założycielem wytwórni Mad Descent. Mężczyzna może się pochwalić bogatym portfolio współprac ze światowej sławy artystami - Gwen Stefani, Die Antwoord, Britney Spears, Madonna, Shakira, Beyoncé i wieloma innymi. Diplo wystąpił w podcaście "High Low with EmRata", którego prowadzącą jest modelka Emily Ratajkowski. Fragmenty programu odbiły się szerokim echem w mediach.

Prowadząca podcast zauważyła, że jej gość był w wielu relacjach z kobietami. Spotykał się m.in. z raperką M.I.A. i piosenkarką Katy Perry. Diplo stwierdził wówczas, że nie ustalił, jak definiuje swoją seksualność: - Nie chcę mówić, że jestem gejem i myślę, że najlepiej, gdy odpowiem, że nie, nie jestem gejem - powiedział artysta.

trwa ładowanie posta...

Diplo o seksie oralnym z mężczyzną

Diplo stwierdził, że mógłby znaleźć "kilku facetów", z którymi umówiłby się na randkę lub postrzegał ich jako "partnerów życiowych". Jednocześnie podkreślił, że "mężczyźni go nie podniecają". Następnie przyznał, że ma za sobą doświadczenia homoseksualne: - Jestem pewien, że miałem seks oralny z facetem. Jestem tego pewien na 100 proc. - powiedział Diplo.

Ratajkowski poprosiła gościa, by podzielił się szczegółami intymnego doświadczenia. Mężczyzna odmówił w wymijający sposób, podkreślając, że bardzo dobrze wie, czym jest miłość francuska. Diplo czuł potrzebę doprecyzowania tego, co miał na myśli, dlatego stwierdził, że "seks oralny z facetem nie jest gejowski".

44-latek powiedział, że płeć nie decyduje o tym, czy wykazuje zainteresowanie drugą osobą: - Jestem kolesiem, dla którego ważny jest vibe. Jestem jak młodsi faceci, których spotykam na scenie. Oni się nie określają - stwierdził Diplo.

trwa ładowanie posta...

Diplo ogląda drwali na TikToku

Diplo przygotował jeszcze jedno ciekawe wyznanie dla słuchaczy podcastu. Artysta powiedział, że jest fanem specyficznego rodzaju filmów na TikToku. Uwielbia oglądać facetów, którzy rąbią drewno.

- Facet robiący drewno jest seksowny. Może przejdę tym wyznaniem na całkowicie gejowską stronę, ale drwale są naprawdę gorącymi kolesiami - stwierdził Diplo. Artysta przyznał, że mężczyźni rąbiący drewno wyświetlają mu się bardzo często na TikToku. Wtedy Ratajkowski żartobliwie powiedziała, że algorytm aplikacji prezentuje spersonalizowane treści pod upodobania użytkowników.

To nie pierwszy raz, kiedy Diplo dzieli się refleksjami na temat własnej orientacji. W 2019 r. zasłynął wpisem na Twitterze, w którym wyznał, że "męskość to więzienie".

trwa ładowanie posta...

Źródło: Independent

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 14
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 39
  • emoji kupka - liczba głosów: 1059
Kiedyś dewiacje się leczyło a dziś się promuje. Gdzie zmierza ten świat!
Odpowiedz
1Zgadzam się3Nie zgadzam się
Młoda,zgłoś
I takie coś ciśnie z zachodu. Pogubiłam się w nazwach ale myślę, że każdy jak sam nie wie kim jest dodaje sobie skróty i jest cool. Nieszczęśnicy...
Odpowiedz
8Zgadzam się2Nie zgadzam się
Co za typ
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 20