Katy Perry

Katy Perry i jej pies są już prawie weganami. "Módlcie się za nas"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.01.2021 16:48

Katy Perry ogłosiła, że jest niemal gotowa, aby zostać "weganką w 100%". W zmianie nawyków żywieniowych artystce towarzyszy jej pies. Nie wszyscy internauci uważają to za dobry pomysł.

16 stycznia Katy Perry opublikowała wpis na Twitterze, który rozpalił emocje wśród obserwujących jej profil 109 mln internautów. Gwiazda muzyki pop, narzeczona Orlando Blooma, napisała, że "Jestem w ok. 95% gotowa, aby zostać w 100% WEGANKĄ... mój pies Nugget towarzyszy mi w tej podróży od 4 miesięcy. Módlcie się za nas ok".

trwa ładowanie posta...

Deklaracja artystki doprowadziła do rozłamu wśród komentujących. Krytycy jej decyzji uważali, że Katy Perry jest okrutna dla zwierząt. Zwolennicy bronili świadomy i wolny wybór kobiety. Jeden z komentujących na Twitterze napisał: "Mam nadzieję, że Nugget wspiera cię, ale tylko emocjonalnie!". Inny użytkownik Twittera dodał: "Psy nie mogą przejść na weganizm, są mięsożerne".

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Czy psy mogą być weganami?

W 2020 roku na BBC ukazał się wywiad z Daniellą Dos Santos, prezes Brytyjskiego Stowarzyszenia Weterynaryjnego. Kobieta stwierdziła, że:

Jeśli twoje przekonania nie pozwalają ci jeść białka zwierzęcego to w porządku, ale nie jest to dieta zaprojektowana tak, aby zapewniała dobrostan twojemu pupilowi [...]. Teoretycznie możliwe jest karmienie psa dietą wegetariańską, ale bardziej może mu to zaszkodzić. Trzeba to robić wyłącznie pod nadzorem dietetyka przeszkolonego w weterynarii.

- Daniella Dos Santos

Katy Perry jak na razie nie wyjaśniła, co miała na myśli, pisząc, że w zmianie nawyków żywieniowych towarzyszy jej pies.

Ostatnio Katy Perry zdecydowała się wziąć udział w nietypowym projekcie. Zaangażowała się w 25-lecie serii Pokemon. Sprawdźcie, co z tego może wyniknąć!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0