Bambi wydała album "in real life"

Bambi wydała płytę. W "in real life" rapuje o dawaniu w szyję

Źródło zdjęć: © Instagram
Maja Kozłowska,
17.11.2023 14:30

Królowa, ikona, prawdziwa gwiazda. Bambi pod skrzydłami Young Leosi i wytwórni Baila Ella wydała swój debiutancki album. Inspiracją do jednej z piosenek były słowa Jarosława Kaczyńskiego.

Najważniejsza premiera w polskim rapie tego roku? Nie wiem, choć się domyślam. Bambi, podopieczna i zarazem BFF Young Leosi, wydała właśnie swój debiutancki album.

Wyczekiwany - muzyka bambi przyjęła się jak ta lala i to wcale nie ze względu na collaby z boginią Young Leosią. Na pewno pomógł TikTok, ale ostatecznie to przyjemna rzecz, jeśli to, czego potrzebujesz do szczęścia, to lekkie numery do pobujania się.

Na albumie "in real life" trafiły oczywiście hitowe single bambi, takie jak "MILLIE WALKY", "IRL" czy "KARATE KID". Nie mogło zabraknąć zaskoczeń - a jednym z największych z nich jest dosadny numer "ZA DUŻO W SZYJĘ".

bambi - Millie Walky

Bambi odpowiada Jarosławowi Kaczyńskiemu

W listopadzie zeszłego roku prezes PiS Jarosław Kaczyński rozsierdził pół Polski stwierdzeniem, że kobiety nie rodzą dzieci, ponieważ są zbyt zajęte piciem alkoholu. Wypowiedź poskutkowała prawdziwą medialną lawiną: kompletnie nieudaną kampanią reklamową YES, ale również karą od sejmowej Komisji Etyki czy skierowaniem pozwu przeciwko liderowi PiS (ten ostatecznie zaopiniowano negatywnie).

Ja nie jestem zwolennikiem bardzo wczesnego macierzyństwa, no bo kobieta też musi dojrzeć do tego, żeby być dobrą matką. Ale no jak do 25. roku daje w szyję...

- powiedział Jarosław Kaczyński.

Rok po znamiennych słowach Kaczyńskiego na tracku wyjaśnia bambi. Zresztą nie tylko jego - wersy położyła dla wszystkich, którzy myślą, że mogą kontrolować jej życie.

Ciągle bezdzietna, bo za dużo daję w szyję. To nie interes chłopa, czy palę, czy piję

- rapuje bambi w "ZA DUŻO W SZYJĘ".
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 46
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 35
Plasko,zgłoś
Niektórzy, celebryci to chca być zauwazalni, rozpoznawalni, krytykując PiS. Jak dotąd nie byli slawni, bo ich twórczość, nie była , aż tak dobra, żeby się przebić w rozrywce.Dlatego, aby zyskać sławę, tworzą, nawet bardzo mierne utwory!, uderzające w PiS.Ale nie tym , skrobiacym dno utworami!, zdobywają sławę.Tylko tym, że tam jest wzmianka o rzadzie PiS.
Odpowiedz
5Zgadzam się2Nie zgadzam się
Jarek,zgłoś
Kto to jest .....🤣
Odpowiedz
4Zgadzam się4Nie zgadzam się
Gość,zgłoś
To, że kobiety zwłaszcza młode topią swoje frustracje w alko i używkach to widać. I amelinium nie pomalujesz hehehehehe Prawda, niestety boli
Odpowiedz
6Zgadzam się7Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 25