Young Leosia parodiuje młode matki

Young Leosia parodiuje młode matki. Nagranie jest viralem

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
26.01.2024 14:00

Na TikToku pojawił się nowy filmik Young Leosi. Raperka parodiuje młode matki z TikToka. Czy uszczypliwe nagranie to na pewno żart?

Young Leosia to popularna raperka. Artystka jest znana z hitów takich jak "Baila Ella", "Szklanki" czy "BFF". W 2022 r. piosenkarka założyła wytwórnię Baila Ella Records, do której należy młoda raperka Bambi. Obecnie Młoda Leokadia spotyka się z Kacprem Błońskim. Niedawno we współpracy z innymi artystami napisała tekst do nowej piosenki chłopaka o nazwie "Cuba Libre".

Young Leosia parodiuje nastoletnie matki

Young Leosia dodała nowy filmik na TikToka. Raperka nagrała, jak przygotowuje kanapki z dżemem truskawkowym. Wszystko podpisała słowami: "zrób ze mną śniadanie dla mojego misiaczka". Na końcu tiktoka zanosi posiłek różowemu misiowi. Filmik to satyra na nastoletnie matki, które pokazują, jak szykują jedzenie dla swoich dzieci. Raperka w opisie do nagrania zaznacza, że: "Mordki, jak robicie ten trend, to pamiętajcie o szacunku do każdej mamy, w każdym wieku. Mamy to super bohaterki".

trwa ładowanie posta...

Internauci zrozumieli, że parodia, to jedynie żart raperki. W komentarzach piszą, że: "ja lubię oglądać tą młodą mamę, jak pichci jedzonko dla rodziny, to kochane", "Nie rozumiem hejtu na dziewczynę. Ma rodzinę o którą dba pomimo młodego wieku widać, że się stara. Lubię ją". Niektórzy przyznali również, że byli przekonani, że artystka szykuje jedzenie dla ukochanego: "jezu, ja o Blonskym pomyślałam", "myślałem, że to dla Kacpra", "liczyłam na Blonskiego".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0