Influencerka zajmuje się stolarką w bikini

Zajmuje się stolarką. Strój "drewnianej influencerki" wzbudza kontrowersje

Źródło zdjęć: © X
Redakcja Vibez,
27.03.2024 21:00

Zjawiskowa blondynka, znana w mediach społecznościowych pod pseudonimem "Wood Babi", otwarcie mówi, że spotyka się z krytyką ze strony osób z branży stolarskiej, które nie są zadowolone z jej filmów. Na klipach widzimy ją pracującą w samym kostiumie kąpielowym. Kobieta odpiera te zarzuty, twierdząc, że stolarze, którzy nie akceptują jej stroju roboczego, są "staromodni".

Już w czasach szkolnych jej ojciec nauczył ją obsługiwać pilarkę. To pozwoliło jej zbudować lirę na potrzeby projektu muzycznego. Do kontynuowania pracy z drewnem zachęcali ją nie tylko rodzice, ale również dziadkowie. Dziś ta Amerykanka jest właścicielką sklepu internetowego Stain and Ink, gdzie sprzedaje swoje autorskie, drewniane wyroby.

W mediach społecznościowych "Wood Babi" dzieli się z internautami filmami dokumentującymi różne etapy swojej pracy. Na tych materiałach nie zobaczymy jednak jej produktów. Głównym bohaterem jest ona sama, najczęściej ubrana w skąpe ubrania lub samo bikini. Z tego względu często jest też nazywana "Wood Bunny" lub "Bikini Carpenter". Z uwagi na charakter jej pracy została okrzyknięta "influencerką stolarską" nr 1.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Nie wszystkim odpowiada skąpy strój "Wood Babi"

Na jednym z filmów, które "Wood Babi" opublikowała kiedyś na TikToku, widzieliśmy ją wykonującą na zamówienie drewnianą szufladę. Na tym nagraniu blondynka była ubrana w niebieski top od bikini i białe figi. "Starzy mizoginistyczni stolarze nie polubią tego" - podpisała film.

Nie chodzi jednak tylko o to, jak wyglądała, ale również o to, jaką pracę wykonywała. To zauważył jeden z komentujących. "Dobrze wiedzieć, że masz na sobie odblaskowy top bikini. Bezpieczeństwo przede wszystkim" - skomentował jeden z internautów.

"Wood Babi" od tego czasu zniknęła z TikToka, ale dalej jest aktywna na Instragramie i YouTube.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Garage Conversion to a Full Woodshop, Part 1

Na filmach, które publikuje, rzeczywiście widać brak odpowiednich zabezpieczeń podczas pracy. Drewno bywa nieprzewidywalne, może od niego odpaść drzazga, która utkwi w naszym ciele. Pracując prawie nago z takim materiałem, trzeba być przygotowanym na to, że taka drzazga może trafić dosłownie wszędzie.

Blondynka podczas używania pił czy pilarek zakłada okulary, ale nie są to profesjonalne okulary, które zapewniają pełną ochronę jej oczom. Jedynym elementem, który wydaje się profesjonalny w jej wyposażeniu, jest maska przeciwpyłowa, którą widzimy na niektórych filmach.

trwa ładowanie posta...

Do pracy przychodzi w pełnym makijażu, z manicurem i biżuterią. Podczas obrabiania szorstkich desek nie zakłada rękawic. Fani zauważyli, że takie lekkomyślne podejście do bezpieczeństwa już nieraz dało o sobie znać - na kilku filmach widać zadrapanie na zewnętrznej stronie uda kobiety.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0