Krzysztof Rydzelewski "przypadkowym przechodniem" w Wiadomościach TVP

"Przypadkowy przechodzień" z TVP. Na koncie ma sporo występów

Źródło zdjęć: © Facebook, Twitter, YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,06.07.2023 17:00

Ruch Ośmiu Gwiazd wychwycił, że "przypadkowym przechodniem" udzielającym się w sondzie ulicznej "Wiadomości TVP" jest amatorski aktor. Komentujący wskazują, w jakich programach już go widzieli.

Krzysztof Rydzelewski to amatorski aktor, który dał się poznać dzięki udziałowi w "Must Be The Music. Tylko muzyka" czy "Mam talent!". Wystąpił również jako gej pod imieniem Ksawery w programie "Magia nagości". Widzowie szybko wychwycili, że kilka, a nawet kilkanaście lat wcześniej widzieli jego charakterystyczną twarz w produkcjach Polsatu i TVN.

trwa ładowanie posta...

Okazuje się jednak, że mężczyzna, który w mediach przedstawia się również jako Kris, ma na koncie więcej występów. Ruch Ośmiu Gwiazd wrzucił na Twittera zdjęcia z fragmentu "Wiadomości TVP", na których widać "przypadkowego przechodnia" rozmawiającego z reporterem. Czy rzeczywiście jest on przypadkowy?

"Przypadkowy przechodzień" z "Wiadomości TVP" jest aktorem

Nic bardziej mylnego, bo wspomnianym przechodniem był właśnie Krzysztof Rydzelewski. Z wpisu Ruchu Ośmiu Gwiazd dowiadujemy się, że mężczyzna brał również udział w takich produkcjach jak: "Smoleńsk", "Na Wspólnej", "Plebania", "Hotel 52", "Barwy Szczęścia", "Trzy minuty" czy "Kryminalni". Poza tym można było go zobaczyć w "Sprawie dla reportera" i "Szansie na sukces".

trwa ładowanie posta...

Jak widać, Rydzelewski najwyraźniej nie ma większych uprzedzeń przy wyborze pracodawcy. Występował w końcu w produkcjach Polsatu, TVN i TVP. Rażące jest jednak to, w kogo wcielał się w produkcjach konkretnych telewizji.

trwa ładowanie posta...

O ile w programach Polsatu czy TVN był po prostu uczestnikiem, o tyle w "Wiadomościach TVP" pojawił się jako "przypadkowy przechodzień". Programy rozrywkowe rządzą się zupełnie innymi prawami niż serwisy informacyjne, w których nie powinno być miejsca na zatrudnianie aktorów i zakłamywanie w ten sposób rzeczywistości.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 16
  • emoji ogień - liczba głosów: 9
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 107
  • emoji smutek - liczba głosów: 18
  • emoji złość - liczba głosów: 422
  • emoji kupka - liczba głosów: 86
To ile bierz za to szczucie
Odpowiedz
15Zgadzam się2Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Biruś,zgłoś
Pani Żenado...widzę że Pani nie pasuje bo wypowiada się w tym kierunku natomiast jak by się wypowiadał pozytywnie o PO JUZ BY PANIE ŻENADZIE PASOWALO I TO ZE VRAL UDZUAL TEZ W tvn czy Polsat...myślę że pani nienawiść przerosła pani brak płynu mozgowo rdzeniowego..a z tym to już nie do gazet itp tylko do psychiatry lub do neurochirurga ale też sobie neurochirurg z tym nie poradzi ponieważ gdy ktoś straci zęby to może je sobie wstawić ale głowy na druga już się nie wymieni..WIEC PROPONUJE NIE SIAC NIENAWISCI WSROD POKAKOW
Odpowiedz
3Zgadzam się8Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Nghj,zgłoś
Nie rozumiem o co chodzi przecież facet mieszka w Warszawce więc to normalne że skoro redaktorzy tylko po Warszawce chodzą to gościa spotkają.
Odpowiedz
5Zgadzam się18Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 8