trendy
Gwiazda K-popu wystąpiła w koszulce QAnon. Fani w szoku
Naked Atrraction

„Magia nagości” z oficjalną datą! Normalizujące nagość show już w maju

Źródło zdjęć: © YouTube.com, Naked Attraction
Anna RusakAnna Rusak,22.04.2021 12:20

Program, który będzie pokazywał, jak wyglądają normalni ludzie coraz bliżej! Znamy datę premiery pierwszego odcinka „Magii Nagości”

O „Magii nagości” jest coraz głośniej i w zasadzie nie ma się czemu dziwić – w końcu to dość odważny (niestety), jak na polskie realia projekt. Uczestnicy tego programu będą wybierali kandydatkę lub kandydata na randkę na podstawie ich nagich ciał. Zero wstydu. Po prostu normalne, różne części ciała, mające przekonać uczestników do umówienia się na randkę.

Jeśli chcielibyście się dowiedzieć, jak to dokładnie wygląda, to na antenie Zoom TV oraz na YouTube Naked Attraction możecie obejrzeć zagraniczne edycje. Jeśli jednak wolelibyście poczekać na rodzimą wersję nagich randek, to na szczęście w zasadzie za trzy tygodnie będziecie mogli zobaczyć pierwszy odcinek.

Premiera show „Magia Nagości” przewidziana jest na piątek 14 maja o godzinie 23.00 na Zoom TV. Prowadzącą została Beata Olga Kowalska, którą możecie kojarzyć chociażby z „Rancza”. Umówmy się jednak, że najbardziej interesującą częścią całego programu będą uczestnicy.

trwa ładowanie posta...

Castingi już za nami, ale część osób zastanawia się, na ile nasza produkcja sobie pozwoli. W końcu w zagranicznych edycjach uczestnikami są zarówno osoby heteroseksualne, jak i homoseksualne, czy niepełnosprawne. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek podziały. Mamy więc szczerą nadzieję, że w maju na ekranie zobaczymy przede wszystkim różnorodność.

W każdym razie ja wiążę duże nadzieje z tym programem. Liczę, że powoli będzie nas oswajał z nagością i że będzie ona traktowana z jakimś szacunkiem – chciałabym, żeby w „Magii Nagości” nie było miejsca na nieśmieszne żarty, a raczej żebyśmy dzięki niej, nabierali szacunku do naszych ciał i poznali ich różnorodność.

Naked Attraction | S05E03 | Pablo & Leon

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Stworzył perfumy o zapachu Krakowa. Mogą cię zaskoczyć