LilMasti

Malik Montana robi konkurencję Fame MMA i zakłada swoją federację! "Wykupił" Lil Masti za GRUBY HAJS

Źródło zdjęć: © Instagram
Michał DziedzicMichał Dziedzic,17.03.2021 14:30

"Wiem, kto stoi za organizacją i jakimi budżetami dysponują, więc to się nie może nie udać!" - przekonuje Lil Masti. Myślicie, że to koniec Fame MMA?

Malik Montana pozazdrościł włodarzom Fame MMA gigantycznych zysków, które generują gale "freak fights" i postanowił wystartować ze swoją federacją o nazwie High League. Raper pokazał już pierwsze wideo promujące nowy projekt, który został nakręcony na pokładzie prywatnego samolotu. Zapowiada się "na bogato", prawda? Jak przekonuje Malik, tak właśnie będzie...

trwa ładowanie posta...

Pomysł narodził się z tego, że dostawałem propozycje walk. Propozycje te były za pieniądze, które w moim odczuciu są zwykłymi ochłapami. Idąc tym tokiem myślenia, że żadną z tych federacji nie było na mnie stać, to pomyślałem sobie, że założę własną - wyznał Montana na Instagramie.

Moja federacja w estetyce wizualnej i wydźwięku nie będzie kojarzyła się z jakąś wschodnioeuropejską patologią. Chciałbym przede wszystkim, żeby to wszystko trzymało poziom. Aby ten poziom na trochę innym poziomie dostarczał wam rozrywkę i żeby wszystko trzymało się w takiej estetyce, z jakiej mnie znacie - dodał.

W filmiku zwiastującym High League możemy zobaczyć też Pana Pawłowskiego, który zasłynął jako prowadzący pierwszych gal Fame MMA. Coraz ciężej było mu dogadać się z włodarzami, co skrzętnie wykorzystał Montana. Raper "podkupił" nie tylko Pawłowskiego, ale też skonfliktowaną z Fame Lil Masti. Zdaniem włodarzy celebrytka miała nierealne oczekiwania finansowe. Malik postanowił je jednak spełnić. Osobiście do zadzwonił do influencerki i złożył jej intratną ofertę.

trwa ładowanie posta...

Jak donosi portal Pudelek, Lil Masti dostała za popisanie kontraktu prawie milion złotych! Jest to jeszcze większa kwota niż ta, którą starała się przeforsować w Fame MMA.

Jeśli chodzi o High League, to jestem pewna, że będzie to największa i prawdopodobnie jedyna realna konkurencja dla FAME. Znam nazwiska, jakie są zakontraktowane, wiem, kto stoi za organizacją i jakimi budżetami i zapleczem dysponują, wiec to się nie może nie udać. Cieszę się, że od dziś oficjalnie pracuję z ekipą takich profesjonalistów! Wyczekujcie mojej pierwszej walki dla High jeszcze w tym półroczu - zdradziła Lil Masti.

Wygląda na to, ze Malik Montana nie ma zamiaru oszczędzać ani bawić się w uprzejmości względem konkurencji. Myślicie, że sowicie dofinansowana High League wyprze z rynku Fame MMA?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1