Maja Staśko na OF? Znany youtuber zdradza sekrety współpracy

Maja Staśko miała współpracować z Wardęgą? Youtuber zdradza szczegóły

Źródło zdjęć: © vibez / canva
Weronika Plucińska,
26.04.2023 15:15

Maja Staśko jest kontrowersyjną osobą w internecie. Część internautów zgadza się z jej poglądami, a druga część je neguje. Znany youtuber ostatnio zdradził szczegóły rzekomej współpracy z Mają na kontrowersyjnym portalu.

Maja Staśko to aktywistka oraz dziennikarka. W mediach społecznościowych udostępnia własną opinię na różne tematy. W ostatnich tygodniach jest o niej głośno za sprawą śmierci młodej dziewczyny po zabiegu w klinice zabiegów plastycznych Comfort Zone.

Aktywistka bada sprawę oraz zajmuje się też influencerami, którzy współpracują z kliniką. Jedną z nich jest Laluna. Więcej o tej sprawie pisaliśmy tutaj.

Maja Staśko na OnlyFans?

25 kwietnia 2023 r. w internecie pojawił się zapis z live'a Wardęgi. Znany youtuber zdradził, że kiedyś chciał założyć konto na OnlyFans. Powiedział też, że nie występowałby tam sam.

Osobą, która zgodziła się towarzyszyć youtuberowi na OF, miała być Maja Staśko. Wardęga tłumaczył, że oboje są za równouprawnieniem i nie widzą przeciwwskazań przed pokazywaniem piersi zarówno przez mężczyznę, jak i kobietę.

trwa ładowanie posta...

Aktywistka nie odniosła się jeszcze do słów youtubera.

Myślicie, że Maja Staśko wystąpiłaby na OF?

źródło: boop.pl, tiktok.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0