Fagata
Ferrari znów atakuje Fagatę. Nieustępliwie twierdzi, że doszło do zdrady
Fagata pyta Xayoo, kiedy zje jej śledzia

Fagata uderza do Xayoo. "Kiedy zjesz mojego śledzia?"

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,04.05.2023 20:00

Do interakcji tej dwójki dochodziło już w przeszłości, ale takiego połączenia uniwersów raczej nikt się nie spodziewał. Fagata, która obecnie wybiera nowego partnera w GOATS, zostawiła pod postem Xayoo niewybredny komentarz dotyczący "jej śledzia".

Marcin Majkut "Xayoo", który niedawno stanął w obliczu konfliktu z Natalie Wayne i możliwego pozwu o zniesławienie aktorki filmów dla dorosłych, opublikował w mediach społecznościowych informację o turnieju.

"Cześć rybeczki 🐠 Chciałbym zaprosić Was na sobotni stream, gdzie o godzinie 18 rozegramy puchar śledzia wraz z innymi streamerami i będziemy zajadać się przysmakami marki Lisner 🐠 To nie wszystko! 🐠 Na fanpage'u facebookowym Nervarien jest zorganizowany konkurs, gdzie możecie zgarnąć cenne skarby 🐠 Sprawdzajcie post u Damiana i spróbujcie swoich sił w ciekawym wyzwaniu 🐠" - napisał Xayoo.
trwa ładowanie posta...

Na wyzwanie streamera Twitch szybko odpowiedziała Agata Fąk "Fagata" - zauważa Boop. Ta dwójka spotkała się już przy okazji gali FAME MMA 15. Influencerka na zakulisowych nagraniach uszczypliwie kąsała Majkuta. Strzelili sobie razem fotkę, a Xayoo podczas jednego ze streamów nazwał ją nawet "potencjalną przyszłą żoną".

Fagata pyta Xayoo, kiedy zje jej śledzia

Fagata, która pojawiła się w nowym odcinku GOATS, zdaje się szukać drugiej połówki również poza programem. Pod postem o turnieju opublikowanym przez Xayoo zostawiła dość ordynarny komentarz odnoszący się zarówno do ryb, jak i jej narządów płciowych.

Fagata pyta Xayoo, kiedy zje jej śledzia
Fagata pyta Xayoo, kiedy zje jej śledzia (Instagram)

"Kiedy zjesz mojego śledzia?" - zapytała Fagata w komentarzu. Xayoo co prawda nie odpowiedział, ale jej pytanie musiało przypaść mu do gustu, bo przypiął je pod swoim postem. Natomiast inni komentujący nie widzieli w tym nic zabawnego. Część z nich wylało na Agatę wiadro hejtu. Byli jednak też nieliczni, którzy chcieli skonsumować jej śledzika.

Choć komentarz o śledziu został przez większość uznany za niesmaczny żart, trzeba pamiętać, że Fagata ma do samej siebie wyjątkowo dziwny stosunek. Już podczas wymiany zdań z Malikiem Montaną pokazała, że traktuje z dużym dystansem takie grubiańskie teksty.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Crusher o przeszłości z Fagatą. "Była imprezka, było dośrodkowanie"