Rzucali kamieniami w bizona. Szokujące nagranie z poznańskiego zoo
Dwóch odwiedzających Zoo w Poznaniu wykazało się zdumiewającą bezmyślnością i roszczeniowością. Ich wytłumaczenie krzywdzenia zwierzęcia powala.
Dwóch mężczyzn i towarzyszące im dziecko zostali nagrani w niedzielę 17 września podczas odwiedzin w poznańskim zoo. Nagrywającej osobie nie chodziło o naruszenie ich prywatności, ale o udokumentowanie bulwersującego zachowania.
Rzucali kamieniami w bizona w Zoo
Obaj mężczyźni rzucali kamieniami w odpoczywającego w upale bizona. Jak podało Zoo Poznań na Facebooku, ich kuriozalnym uzasadnieniem krzywdzenia zwierzęcia było: "kupiliśmy bilet, a zwierzęta nic nie robią".
Wstyd nam za wielu ludzi przed rezydentami naszych wybiegów.
Post Zoo odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych. Komentujący wyrażali nadzieje, że mężczyźni poniosą konsekwencje i postulowali objęcie ich dożywotnim zakazem wstępu do ogrodów zoologicznych. Wielu współczuło towarzyszącemu mężczyznom dziecku żenujących wzorców zachowania .
Popularne
- Wpadka Natalii Magical. Prawnik wyjaśnia, czy coś jej grozi
- Spotyka się Polak i Japończyk... Żuramen trafił do Żabki. Hit czy profanacja?
- Ashton Hall - kim jest i na czym polega jego poranna rutyna?
- Alan Kwieciński z FAME MMA wydał oświadczenie. "Przeprowadzimy testy na ojcostwo"
- Książulo dał "MUALA", ale bar się zamyka. Właścicielka podjęła szokującą decyzję
- Lady Gaga oficjalnie na polskim TikToku. Udostępniła film o promkach w Rossmannie
- Kot Kacper przeszedł piekło. Wiadomo, co go teraz czeka
- FAME MMA musiało to usunąć. Denis Labryga wręczył "prezent" przeciwnikowi
- Co zawiera Mystery Box w zestawie Minecraft x McDonald's? Jest nagranie