Influencerka Meow Dalyn identyfikuje się jako pies

"Gonię za piłką i jestem psem". Streamerka identyfikuje się jako szczeniak

Źródło zdjęć: © @meowdalyn Instagram
Marta Grzeszczuk,
15.03.2024 15:15

Streamerka Meow Dalyn zaakceptowała swoją "pierwotną naturę" i żyje jako pies. W niedawnym wywiadzie podzieliła się kontrowersyjnymi szczegółami swojego życia jako e-szczeniak.

"Nazywam się Meow jak kot, ale jestem psem" - wyjaśniła różowowłosa streamerka ze Stanów Zjednoczonych gospodarzom australijskiej audycji radiowej "The Kyle & Jackie O Show" 13 marca. Na wideo Dalyn w parze sztucznych psich uszu i w obroży, wyjaśniła, że określa siebie jako "dog girl" (dziewczynę-psa) i "e-puppy" (e-szczeniaka). Powiedziała, że identyfikuje się jako pies i w pełni zanurzyła się w "pieskim" stylu życia.

Influencerka Meow Dalyn identyfikuje się jako pies

Dalyn śpi w kojcu dla psów. "Coś w byciu w zamkniętej przestrzeni sprawia, że czuję się bezpieczna przed światem, Albo, że świat jest bezpieczny przede mną. Na pewno czuję się komfortowo!" - tłumaczyła influencerka w audycji.

trwa ładowanie posta...

Dalyn regularnie uszczęśliwia ponad 15 tys. widzów i widzek na Twitchu swoimi psimi nawykami. Aportuje i gryzie kości. W audycji wyznała, że zaczęła wyrażać swoją "psią energię" po tym, jak stała się niezależnym dorosłym. "Doszłam do wniosku, że kiedy będę zarabiać własne pieniądze i płacić własny czynsz, będę mogła robić wszystko, co zechcę - a chciałam być psem!" - wyznała Meow Dalyn. Dodała: "zachwyt, który towarzyszy zabawie i byciu oczarowanym życiem wokół ciebie, to piękna rzecz".

Streamerka Meow Dalyn uwielbia ćwiczyć psie sztuczki

Zapytana, czy ma partnera, streamerka odpowiedziała: "mam opiekunów". Doprecyzowała: "są trochę jak treserzy psów. Karmią mnie, zabierają na spacery, ćwiczymy sztuczki, co jest jedną z moich ulubionych rzeczy, ponieważ dostaję smakołyki". Ulubione przekąski Meow Dalyn to rozdrobniony kurczak, herbatniki i suszone mięso. Twierdzi również, że do swojej diety włącza prawdziwą karmę dla psów, mówiąc, że ona i zespół jej trzech opiekunów często dodają do niej bulion w kostkach i inne "ludzkie" składniki, aby urozmaicić "nieciekawe" posiłki.

Streamerka Meow Dalyn lubi swój trening, bo dostaje smakołyki
Streamerka Meow Dalyn lubi swój trening, bo dostaje smakołyki (@meowdalyn Instagram)

Dalyn cieszy się, że trenerzy pomagają jej spełnić psie marzenia, nie pobierając za to ani grosza. "To zabawne, że nie muszę nikomu płacić za spędzanie ze mną czasu" - powiedziała cosplayerka, dodając, że nie ma relacji seksualnych ze swoimi "opiekunami". Uważa swoich trenerów za przyjaciół, którzy podzielają jej zainteresowanie zabawą ze szczeniakami.

Meow Dalyn sądzi, że w każdym i każdej z nas jest pierwotne zwierzę

Streamerka opowiedziała: "Wierzę, że w każdym z nas jest pierwotne zwierzę. To część naszego człowieczeństwa". Dodała: "Uznanie mojej pierwotnej, zwierzęcej strony sprawia, że czuję się bardziej ludzka". Meow Dalyn ma nadzieje, że więcej osób odkryje tę część siebie. Tymczasem ignoruje nieprzychylne reakcje i komentarze. "Nie skupiam się na innych ludziach i ich reakcjach na mnie, ponieważ po prostu gonię za piłką i jestem psem" - powiedziała Dalyn o szoku, jaki wywołują jej wybryki, gdy publicznie żyje jako szczeniak.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 15
Psy nie korzystają z telefonów . Nie chodzą w majtkach i nie gadają. Jak się bawić to na całego. Kojec z budą i na golasa w zimie .
Odpowiedz
7Zgadzam się0Nie zgadzam się
Pltrue,zgłoś
A pozniej ludzie sie dziwia ze WOJNY nastaja
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się