społeczeństwo
Marianna "won z mojego miasta" Schreiber z własną platformą na Paradzie Równości
Pozdrowienia do więzienia

Złożyli pozew przeciwko synowi za to, że nie dał im wnucząt. Chcą 650 tysięcy dolarów

Źródło zdjęć: © Twitter
Bartłomiej Jankowski,
15.05.2022 08:00

Pochodząca z Indii para złożyła pozew przeciwko swojemu synowi i jego małżonce. Zapłacili za ślub, a przez sześć lat nie dostali wnucząt. A Wy co, płaczecie, jak matka się złości, że zapomnieliście o jej imieninach?

bFPtSqZf

Pochodzący z północnych Indii Sanjeev i Sadhana Prasad złożyli pozew sądowy przeciwko synowi i jego małżonce za to, że przez sześć lat małżeństwa nie dali im wnucząt.

Pozdrowienia do więzienia

Jak donosi "Times of India" para chciałaby wywalczyć w sądzie 525 tysięcy funtów (czyli prawie 650 tysięcy dolarów i 3 miliony złotych!), jeśli przez najbliższy rok ich syn nie weźmie się do roboty i nie przedłuży rodowej linii. Pan i pani Prasad są źli, że ich 35-letni dziś, jedyny syn, nie spłodził jeszcze potomków. Jak mówią, nie zależy im na żadnej szczególnej płci, chcą tylko bawić się z wnuczętami.

Rodzice oskarżonego zeznali, że mężczyzna i jego małżonka są już sześć lat po ślubie. A ślub - jak typowy, tradycyjny, indyjski ślub - do tanich nie należał. Zapłacili za niego sami. I nie tylko za to.

bFPtSqZh

Płać i płacz

Jak mówią pan i pani Prasad, ich syn, Shrey Sagar, dostał od nich też kurs dla pilotów w USA, na który jego rodzice wydali 65 tysięcy dolarów. Kiedy mężczyzna wrócił do Indii, jeszcze przez dwa lata nie mógł znaleźć pracy. Wtedy także finansowo zależny był od rodziców.

W 2016 roku, kiedy Shrey miał już pracę, Prasadowie dołożyli mu się do wystawnej ceremonii ślubnej w pięciogwiazdkowym hotelu, a ponadto zapłacili za jego nowy, luksusowy samochód i zagraniczny miesiąc miodowy.

"Mój syn pozostaje żonaty od sześciu lat, mimo to nie planują z żoną dziecka" - powiedział pan Prasad. Jak określił to prawnik niedoszłych dziadków, w sprawie tej mamy do czynienia z "psychicznym okrucieństwem".

bFPtSqZj

Sami oskarżeni nie skomentowali sprawy.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Jaay,zgłoś
No i bardzo dobrze. Celem życia człowieka jest przedłużyć gatunek. Albo się podporządkowujesz albo zostajesz wykluczony ze społeczeństwa
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Aborcyjny Dream Team oddaje głos facetom: "Jej ciało - jej wybór"