muzyka
Young Leosia o pokoleniu Z: "Nie pije alkoholu i nie bierze dragów"
Nowa płyta Maty

Złoto w 6 GODZIN. Kiedy wchodzi Mata, reszta rap sceny zlatuje z planszy 😎

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.06.2021 11:34

Właśnie zaczął się ten okres w roku, kiedy Mata wyskakuje nawet z lodówki. W ciągu jednego dnia raper opublikował nowy singiel, nowy teledysk, zapowiedź nowej płyty i ustanowił nowy rekord. Sprawdźcie, o co dokładnie chodzi!

bGxwavTn

Wszyscy chyba zgodzimy się co do tego, że od debiutanckiego krążka warszawskiego rapera minęło zbyt dużo czasu. Owszem, Mata co jakiś czas przypominał o sobie, choćby biorąc udział w projekcie Hotel Maffija, w #Hot16Challenge2 czy robiąc follow-up do "Patointeligencji". Ale jak Polska długa i szeroka zadawaliśmy sobie jedno pytanie – kiedy nowy album Matczaka?

Mata (wreszcie) z przytupem powrócił na polską scenę muzyczną. Właśnie ukazał się nowy singiel rapera pt. "Kiss cam (podryw roku)". Utwór, w przeciwieństwie do "Patorekacji", sprawia wrażenie intymnego, bo opowiada o miłosnej historii, której towarzyszą brzmienia gitary. Gościnnie w teledysku wystąpiła Young Leosia, autorka przeboju "Szklanki". Klip wygenerował już ponad 1,6 mln wyświetleń!

Mata - Kiss cam (podryw roku)

"Młody Matczak". Ruszył preorder nowej płyty rapera!

Mata, przy okazji premiery nowego singla, ogłosił, że jego nowy album pt. "Młody Matczak" ukaże się 21 września tego roku. Nie wiadomo jeszcze, jaka będzie trakcliksta (możemy się domyślać, że na płycie pojawią się "Kiss cam (podryw roku)" i "Patoreakcja"). Krążek pojawi się nakładem wytwórni SBM Label. Płytę można już zamawiać na stronie wytwórni. Cena najtańszego pakietu zaczyna się od 59,99 zł.

bGxwavTp

Mata z rekordową sprzedażą nowej płyty

Preorder nowego albumu warszawskiego rapera zaczął się 21 czerwca o 15:00 i zaledwie po sześciu godzinach przedsprzedaży krążek osiągnął status złotej płyty. Oznacza to, że Mata sprzedał już 15 tys. sztuk "Młodego Matczaka". Jest to rekordowe osiągnięcie w polskim hip-hopie, bo jeszcze żadnemu rodzimemu raperowi nie udało się sprzedać tak wielu egzemplarzy swoich płyt w tak krótkim czasie. Gratki!

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Young Leosia i nowy singiel pt. "CROWD". Znowu rapuje o alkoholu