trendy
Będzie nowy chatbot od OpenAI. Jak działa ChatGPT4?
mleko matki

Zamiast karmić dziecko swoim mlekiem tiktokerka używa go do… mycia zębów.

Źródło zdjęć: © TikTok, ambaslifebackupbackup
Anna RusakAnna Rusak,03.02.2022 13:34

Marzycie o śnieżnobiałym uśmiechu? Chcecie mieć mnóstwo energii i gładką cerę? To musicie wypróbować tego sposobu tiktokerki. Już nigdy nie spojrzycie na mleko matki w ten sam sposób.

TikTokerki potrafią czasem naprawdę zaskoczyć. Jeśli myśleliście, że dzielenie się tipami na wykorzystanie krwi menstruacyjnej (tak, można z niej robić maseczki na twarz), to szczyt ich możliwości, to musicie poznać Ambę. Ta tiktokerka opowiada o tym, jak wykorzystuje mleko ze swoich piersi.

Wszystko zaczęło się dość niewinnie. Tiktokerka została zapytana o to, jak pielęgnuje swoje niesamowicie białe zęby. Nie, nie używa pasty wybierającej ani reklamowanych przez influencerów specjalnych gadżetów. Po prostu szczotkuje je… swoim mlekiem.

Mleko z kobiecych piersi dobre na wszystko

Na TikToku możemy zobaczyć, jak Amba wkłada szczoteczkę do zębów do mleka, które niedawno odciągnęła i po prostu myje nim zęby. Ciekawe, co na to producenci past do zębów? Może czas na jakieś zmiany w składzie?

trwa ładowanie posta...

Spokojnie, to jednak nie koniec niezwykłych właściwości mleka z kobiecych piersi. Zamiast karmić nimi dziecko, można np. użyć go jako mgiełki do twarzy (skóra będzie miękka jak u niemowlaka!) lub rozpylić je na włosy. Świetnie sprawdzają się też w roli kremu pod oczy. Dzięki niemu zapomnicie o workach.

Szot z odciągniętego mleka 

Właśnie dzięki tym sposobom Amba nigdy nie wygląda na zmęczoną. A gdybyście zastanawiali się, skąd ma tyle energii, odpowiedź też znajdziecie w jej TikToku. Tak, to koniec napojów energetycznych. Prawdziwego kopa dostaniecie po wypiciu mleka z kobiecych piersi.

trwa ładowanie posta...

Jak się okazuje, Amba nie jest osamotniona. Oczywiście część osób była zszokowana jej innowacyjnymi sposobami, ale pojawiły się też głosy mam, które wykorzystują swoje mleko w podobny sposób. Niektóre twierdziły, że dzięki niemu pozbyły się rozstępów.

Cóż, nie będę nikogo namawiała do wypróbowania tych jakże intrygujących sposobów na wykorzystanie mleka matki, ale uprzedzam! Żebyście tylko potem nie mówili, jak niektóre komentujące! Podobno żałuje tylko ten, kto nie spróbował…

Źródło: NYpost

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
Artysta zrobił symulator śmierci. Chętnych na testy nie brakuje