trendy
Ryszard Terlecki zachęca do dewastowania przyrody dla PiS-u. "A jak ktoś to napisze na murze np. kościoła, to potępicie czy nie?"
Zakonnica rozdzieliła całujące się modelki

Zakonnica przerwała pocałunek dwóch modelek. "To dzieło SZATANA!"

Źródło zdjęć: © Canva, Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,21.07.2022 18:00

Modelki Serena de Ferrai i Briton Kyshan Wilson uczestniczyły w sesji zdjęciowej na jednej z ulic Neapolu. Kiedy kobiety całowały się (na potrzeby kampanii), podeszła do nich zakonnica. Modelki usłyszały, że są "dziełem szatana". Film z zakonnicą stał się viralem.

bFZXvRxL

Serena i Briton są gwiazdami popularnej włoskiej telenoweli Mare Fuori. Kobiety wykonywały w Neapolu swoją pracę. Jak donosi Daily Mail, Serena i Briton pozowały na potrzeby sesji zdjęciowej do magazynu "Not Yet". Sesja przybrała nieoczekiwany obrót, gdy w pewnym momencie modelki zaatakowała zakonnica. Jej złość wywołał pocałunek dwóch kobiet.

Zakonnica i pocałunek dwóch kobiet na ulicy Neapolu

Zakonnica rozdzieliła całujące się kobiety. Co wy robicie? To dzieło szatana! - krzyczała. Zdezorientowane modelki wymieniły ze sobą spojrzenia i wybuchły śmiechem. Zakonnica skierowała uwagę na ekipę zdjęciową, po czym oskarżyła jej członków, że należą do pokolenia odpowiedzialnego za COVID-19. Następnie przeżegnała się i odeszła lamentując: - Jezusie, Maryjo, święty Józefie.

Czy modelki były na mszy?

Scenę, gdy zakonnica atakuje modelki, nagrała wizażystka Roberta Mastalia. Kobieta opowiedziała włoskim mediom więcej szczegółów ze spotkania z zakonnicą: - Zapytała nas, czy byliśmy tego dnia na mszy, a kiedy zaprzeczyliśmy, zaczęła obwiniać młodych ludzi o pandemię koronawirusa. Nagle zauważyła dwie modelki pozujące do pocałunku i wtedy podbiegła do nich, aby je rozdzielić - powiedziała Mastalia i dodała: - W pierwszej chwili wszyscy pomyśleliśmy, że to jest żart. Zresztą widać to na nagraniu, że modelki się śmieją.

bFZXvRxN

Homofobiczne zachowanie z innej epoki

Włoska organizacja LGBTQ+ Arcigay przyznała, że zachowanie starszej zakonnicy byłoby zrozumiałe w zamierzchłych epokach, ale nie dzisiaj. - To było homofobiczne, ale przynajmniej kobieta nie była zbyt agresywna - powiedział przedstawiciel Arcigay dla Daily Mail. - Zakonnica była bardzo oburzona tym, co zobaczyła. Jej zachowanie byłoby zrozumiałe, gdyby to była inna epoka - dodał.

Magazyn "Not Yet" podzielił się na Instagramie efektami sesji zdjęciowej z udziałem dwóch modelek. Trzeba przyznać, że wypadły znakomicie.

Źródła: Daily Mail/Pinknews/Instagram

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
eRDe,zgłoś
ależ siostro trochę tolerancji. Dziewczyny już miały przejść do minetki (na potrzeby kampanii) a siostra wszystko zepsuła.
Odpowiedz
0
like
3
dislike
czytelnik,zgłoś
Jakub Tyszkowski napisał ten artykuł.
Odpowiedz
0
like
3
dislike
Iwona,zgłoś
Bardzo dobra reakcja zakonnicy. Zakonnica nie powiedziała, że te dziewczyny są dziełem szatana ale, że ich czyn to dzieło szatana. Zachowanie jej jest zrozumiałe. Nasza epoka nie powinna akceptować tego typu zboczeń. I wielu ludzi nie akceptuje.
Odpowiedz
12
like
33
dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 5
Komentarze (5)
arrow
Były rzepiary, teraz pora na słonecznikary. Rolnik pokazał jak niszczą jego ciężką pracę