lifestyle
Hiszpania wprowadza trzydniowy urlop menstruacyjny. To pierwszy zachodni kraj z taką inicjatywą
Youtuber wykorzystuje bezdomnych i organizuje dla nich wesele za 80 tys. zł

Youtuber WYKORZYSTUJE bezdomnych, organizując im WESELE z LITRAMI WÓDKI za 80 TYS. ZŁ

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,10.09.2021 09:51

Do czego może posunąć się twórca internetowy, aby zebrać wyświetlenia? Można wydać 80 tys. złotych na wesele dla bezdomnych, gdzie dojdzie do strasznych rzeczy - a potem wszystko wrzucić do internetu i kosić z tego hajs...

bFFakkPT

Internet jest cudownym i zarazem strasznym miejscem. Niekiedy można tam odnaleźć fajne perełki czy godne naśladowania gesty dobroci. Piosenkarze odmieniają życie osób doświadczonych kryzysem bezdomności, czego przykładem jest Joe Fox, którego z kryzysu wyciągnął A$AP Rocky. Nie dał mu wódki, nie wykorzystywał go - odnalazł jego talent i zmienił jego życie.

Omawiana dzisiaj historia jest niczym innym, jak odwrotnością sytuacji Foxa. Bo oto pewien twórca internetowy, który pojawił się już raz na łamach Vibeza, powrócił z czymś gorszym. Co mogłoby być gorszego od "prankowania" księży? Ano, wspieranie alkoholizmu oraz upijanie kobiety w ciąży.

Niestety już możecie się domyślać, o kogo chodzi. Nie chcę pod żadnym pozorem nabijać wyświetleń tej osobie, ale można sprawić, że "twórca" poniesie konsekwencje. O tym na końcu. Na początek: co dokładnie zrobił ten "twórca"?

bFFakkPV

Kanał Prawdziwa Dynamika Interakcji wydał 80 tys. zł na wesele dla osób w kryzysie bezdomności

Zacznę od ważnej rzeczy: całą sytuację nagłośniła Niewyparzona Pudernica. Zachęcam gorąco do obserwowania jej strony na Facebooku, gdyż jest to wartościowy content.

Wracając: Prawdziwa Dynamika Interakcji to taki patokanał typu Daniela Magicala, ale na sterydach. Bo oto człowiek "poszukiwał" osób w kryzysie bezdomności, które są zakochane. To jeszcze nie brzmi jakoś źle - zawsze mógłby zapewnić im mieszkanie czy pomóc znaleźć pracę. Ale nie, postanowił wyprawić parze wesele za 80 tys. złotych w dworku.

Zaznaczę: para jest doświadczona kryzysem bezdomności. Facet jest alkoholikiem(!), a kobieta jest w ciąży (!!!). Ponadto, do "zabawy" zaprosił także innych bezdomnych, zachęcając ich litrami alkoholu. Wszystko z darmowym transportem na zabawę. I tak, jak jeszcze jakoś można zrozumieć umożliwienie parze zawiązania więzła małżeńskiego, tak cały ten "film" to (delikatnie mówiąc) jedno wielkie nieporozumienie.

Wykorzystywanie osób w potrzebie

Ceremonia to żart, ale najgorsze jest przed nami. Wesele to cyrk zachowań patologicznych: wszyscy chleją na potęgę. Już w pierwszych minutach ktoś "odpada" przez upicie się alkoholem. Cały materiał jest nastawiony na pokazanie osób pod wpływem. Pan młody pije, mimo że zmaga się z alkoholizmem.

bFFakkPX

Panna młoda w CIĄŻY też pije - a co tam, "może dziecku nie zaszkodzi". Inni to samo: festiwal picia na umór. Osoby doświadczone kryzysem bezdomności niestety często mają dodatkowo problem z alkoholem. A twórca, który robi z siebie niesamowicie hojnego człowieka, wręcz zachęca ich do chlania. Można byłoby z pewnością zrobić wesele bez alkoholu. Albo przynajmniej ograniczyć go do drobnej ilości. Ale nie: polskie wesele to wesele z chlaniem. Kropka. I to wykorzystał twórca.

Oto współczesny świat: ktoś wykorzystuje osoby w fatalnej sytuacji życiowej, aby zdobyć kilka klików

Niestety taki jest świat. Ale nie musimy się na to godzić. Wykorzystywanie osób w kryzysie bezdomności dla swojej sławy jest straszne. Jeżeli ten twórca chciałby realnie pomóc, to te pieniądze mogłyby zagwarantować parze stabilizację i terapię. A tak? 80 tys. zł przewalone na pijacką zabawę w imię "contentu".

Cukrzykom nie daje się cukru, a osobom z chorobą alkoholową…

Trzeba coś dodawać? Twórca jest bezczelnym… niestety nie mogę tutaj użyć słów Niewyparzonej Pudernicy, gdyż są niecenzuralne. Ale mogę na szczęście mogę użyć jej ostatnich słów z posta, gdyż podpisuje się pod nimi w 100%:

bFFakkQd

Nie ma mojej zgody na wykorzystywanie ludzi i robienia z nich zabawek dla własnych korzyści. Obrzydliwość!!!

Co TY możesz zrobić z tym filmem?

Zgłaszajcie go do YouTube. Niestety musiałem już podać nazwę kanału, więc najlepszą rzeczą, którą możecie zrobić, to zgłoszenie patologii.

WESELE BEZDOMNYCH W PAŁACU ZA KILKASET MILIONÓW (WŁAŚCICIEL SIĘ WŚCIEKŁ!)

Jak zgłosić kanał Prawdziwa Dynamika Interakcji?

 1. Wchodzimy w powyższy film.
 2. Klikamy w trzy kropki usytuowane powyżej przycisku "SUBSKRYBUJ".
 3. Klikamy "Zgłoś".
 4. Wybieramy właściwą według nas opcję. Moim zdaniem ten film podpada pod "Sceny szkodliwe lub niebezpieczne".
 5. Wybieramy sygnaturę czasową, możemy dodać stosowny opis.
 6. Klikamy "ZGŁOŚ".
 7. Ponadto, można też zgłosić sam kanał - ale to pozostawiam do waszej opinii. Może twórca się W KOŃCU obudzi po fali krytyki, kto wie?
bFFakkQe

Sam opis to studnia 💩

Zaprasza na swojego Facebooka, na którym "znajdziesz tam usunięte filmy, za mocne na YouTube". W sumie to można też wspomnieć, że Facebook podchodzi bardzo agresywnie do zgłoszeń. Wystarczy kilka i profil może dostać czasowego bana... więc wiecie, ja tylko pokazuję możliwości.

Ponadto, w opisie można znaleźć linka do Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Czy twórca pobiera/pobrał fundusze od rządu? Byłoby to co najmniej śmieszne, gdyby nasz rząd najpierw usuwał twórczość Daniela Magicala, a potem wspierał... to coś.

Na koniec pozostawiłem opisy: kanału oraz przypięty komentarz twórcy. Oba są mocne jak oskarżenia Wardęgi.

bFFakkQf

Wysyłajcie mi kasę, bo inaczej będę znowu nagrywał pranki, w których wabię starsze panie pod koła pędzących samochodów:

Twórca zachęca do przelewania mu pieniędzy...
Twórca zachęca do przelewania mu pieniędzy... (YouTube)

Próbowałem znaleźć porządną pracę i nie nagrywać z ukrytej kamery żartów z nieznajomych ku uciesze widzów w internecie... Nie wyszło.

Opis kanału
Opis kanału (YouTube)

Czy trzeba coś dodawać? YouTube demonetyzuje treści, które zawierają jedno przekleństwo czy dildo (pozdro Warga!), a zezwala na coś takiego...

Internauci są wściekli

Internauci zareagowali w jedyny słuszny sposób: oburzeniem i odrazą. Przeczytajcie kilka wypowiedzi:

bFFakkQg
Komentarze pod filmem na YouTube
Komentarze pod filmem na YouTube (YouTube)
Komentarze pod filmem na YouTube
Komentarze pod filmem na YouTube (YouTube)
Komentarze pod filmem na YouTube
Komentarze pod filmem na YouTube (YouTube)
Komentarze pod filmem na YouTube
Komentarze pod filmem na YouTube (YouTube)

A jakie jest Wasze zdanie?

Co o tym myślisz?
 • serduszko
 • ogień
 • uśmiech
 • smutek
 • złość
 • kupka
Komentarze (0)
arrow
Pracujesz dla Netflixa? Musisz porzucić swoje wartości i przygotować się na szkodliwe treści