Piosenkarka chce rozwieść się z duchem, z którym wzięła ślub

Wzięła ślub z duchem. Teraz szuka egzorcysty i chce rozwodu

Źródło zdjęć: © Brocarde, Canva, Instagram.com
Anna RusakAnna Rusak,12.04.2023 16:15

Gdy w 2022 r. piosenkarka Brocarde brała ślub z duchem, nikt nie przypuszczał, że ten związek tak szybko się rozpadnie. Okazało się, że Edwardo nie jest taki miły, jak mogłoby się wydawać. Teraz Brocarde szuka egzorcysty, który uwolni ją z tego toksycznego związku.

Nic nie trwa wiecznie. Nawet związki z duchami. Ostatnio o tej bolesnej prawdzie przekonała się brytyjska piosenkarka Brocarde, która w 2022 r. poślubiła ducha żołnierza z XIX w. Historię początków tej relacji przeczytacie w tekście Kuby.

Namiętne uczucia, o których wspominała piosenkarka, niestety szybko się skończyły. Duch okazał się być tak samo nikczemnym i wymagającym partnerem jak żywi ludzie, dlatego Brocarde postanowiła się z nim rozwieść. Teraz szuka egzorcysty.

Piosenkarka wzięła ślub z duchem

Kłopoty w związku Brocarde i ducha Edwardo zaczęły się dość szybko, bo już w trakcie wesela, na którym pojawili się m.in. Elvis i Marylin Monroe. Edwardo był szczególnie zadowolony z obecności aktorki i powiedział, że prezentuje się bardzo seksownie. Jak w rozmowie z "Daily Star" przyznaje Brocarde, ten komentarz zepsuł jej cały wieczór.

Na miesiącu miodowym nie było lepiej. Piosenkarka narzekała, że jej niewidzialny mąż zrujnował ten piękny czas, bo spożywał za dużo alkoholu. Oczywiście za wszystko musiała zapłacić sama. Duch jednak nie tylko naciągał swoją partnerkę na kosztowne wydatki i zakupy alkoholowe. Zamiast romantycznego czasu na plaży, zaserwował jej traumatyczną przygodę z lodami. Miał ją też zdradzać.

- Gdy Edwardo powalił mnie na ziemię, żebym bawiła się w piasku, myślał, że to namiętne i romantyczne. Niestety, próbowałam wtedy podzielić się z nim moimi lodami i przez to wszystko całe wylądowały na mojej twarzy, były też we włosach. Ten piasek oczywiście do nich przylgnął, więc wyglądałam, jakbym walczyła z wielką mewą - mówiła w rozmowie z "Daily Star" Brocarde.

trwa ładowanie posta...

Wzięła ślub z duchem, a teraz chce rozwodu

Po tym dość dramatycznym miesiącu miodowym chyba niewiele zmieniło się w ich relacji. Choć na początku Brocarde uciekała przed egzorcystami, gdy szukała kościoła, w którym mogłaby zawrzeć swój związek małżeński z duchem, teraz pilnie go poszukuje. Piosenkarka potrzebuje kogoś, kto uwolni ją od prześladującego męża.

W rozmowie z magazynem "Daily Star" Brocarde przyznała, że jest u kresu wytrzymałości. Wszystko dlatego, że jej toksyczny duch-mąż się nad nią znęca i prześladuje ją "krzykami płaczącego dziecka". Dodatkowo piosenkarka narzeka, że od momentu, gdy podzieliła się ze swoim partnerem rozważaniami o zakończeniu związku, zmaga się z mrocznymi myślami. Uważa, że w ten sposób Edwardo się na niej mści.

- Ledwo to wytrzymuję. Nie chcę przyznać się do porażki, ale wydaje mi się, że małżeństwo z duchem nie działa - powiedziała piosenkarka.

trwa ładowanie posta...

Nie myślcie jednak, że Brocarde zdecydowała się na tak drastyczne kroki pochopnie. Wcześniej próbowała ratować swój związek przy pomocy medium, ale Edwardo nie brał jej na poważnie.

Jak widać, "idiotkowanie" z duchami jest równie wymagające, jak wchodzenie w relacje z żywymi mężczyznami. Możliwe, że jest nawet trudniejsze, bo w tym wypadku ghostowanie typa lub przeprowadzka na niewiele się zdadzą...

trwa ładowanie posta...

Źródło: Daily Star, Daily Mail

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 129
TZACZARTAT,zgłoś
dobrze ze niE zrobtli dziEci
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
TZACZARTAT,zgłoś
a kto dal ten slub, kSiAdz
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
przestańcie pisać o takich wynalazkach to wyginą
Odpowiedz
4Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 5