śmierć królowej Elżbiety II Nostradamus

Wykupują książki o Nostradamusie. Chodzi o przepowiednie o królowej Elżbiecie II

Źródło zdjęć: © canva, wikipedia
Anna RusakAnna Rusak,26.09.2022 13:00

Czy Nostradamus przewidział śmierć królowej Elżbiety II? Brytyjczycy rzucili się na książkę interpretującą przepowiednie Francuza. Według Nostradamusa po śmierci królowej brytyjską monarchię czekają poważne zmiany.

Królowa Elżbieta II zmarła 8 września w wieku 96 lat, a uroczysty pogrzeb monarchini odbył się 19 września w Londynie. Choć wydarzenie poruszyło wielu, otworzyło też na nowa dyskusję o przyszłości brytyjskiej monarchii.

Śmierci królowej Elżbiety II wywołała sporo emocji chociażby wśród wyznawców teorii spiskowych, którzy cieszyli się, że "gady opuszczają Matkę Ziemię".

Nostradamus przewidział śmierć królowej Elżbiety II?

"Sunday Times" donosi, że w brytyjskich księgarniach na listę bestsellerów pnie się książka, którą do tej pory nikt się zbytnio nie interesował. Nie, to nie "Trylogia" Sienkiewicza, a interpretacje przepowiedni Nostradamusa, czyli jednego z najpopularniejszych i najbardziej znanych jasnowidzów. Warto dodać, że Nostradamus zmarł w 1566 roku.

Zastanawiacie się, co Brytyjczyków tak bardzo zaintrygowało w książkach francuskiego astrologa? Według wielu, Nostradamus przewidział śmierć królowej Elżbiety II. Interpretacja pisarza Mario Readinga z 2006 roku podaje, że Francuz w przepowiedniach zapisał: "Królowa Elżbieta II umrze około 22 roku w wieku około 96 lat".

trwa ładowanie posta...

Nostradamus: To nie William będzie królem?

W związku z tą teorią brytyjskie księgarnie odnotowują nagły wzrost zainteresowania książką z interpretacjami przepowiedni Nostradamusa . Sprzedano już ponad 8 tys. egzemplarzy kompletnie zapomnianego tytułu. Jeśli wierzyć czterowierszom opublikowany w 1555 roku w tomie wierszy francuskiego astronoma, to śmierć królowej Elżbiety II jest dopiero początkiem zmian.

Według Nostradamusa, król Karol III ostatecznie abdykuje z tronu. Jeśli jednak myślicie, że władze przejmie William, to się mylicie. Przepowiednia mówi o tym, że to "ten, którego nikt się nie spodziewa" zostanie królem i wielu wskazuje, że tym kimś będzie książę Harry.

trwa ładowanie posta...

Biorąc pod uwagę, że młodszy syn Karola II zrezygnował z pełnienia obowiązków królewskich, przepowiednia Nostradamusa wróży nam chyba całkiem poważne zamieszanie na brytyjskim tronie…

Tak, to oczywiście tylko kolejne teorie spiskowe. Wielu wierzy jednak, że Nostradamus w swoich przepowiedniach przewidział m.in. dojście do władzy Hitlera czy nawet pandemię koronawirusa, więc kto wie, kto wie…

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: SundayTimes, NY Post

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 21
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 28
Katrin,zgłoś
Nostradamus dawno jest znamy i jego przepowiednie 30 lat temu oglądałam film o przepowiedniach Nostradamusa i jak narazie wszystko się sprawdza to był bardzo ciekawy film.
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)