popkultura
Taco Hemingway drugim Podsiadło? Chaos przy sprzedaży biletów
Euforia

Wpadka w najnowszym odcinku "Euforii"! Tylko uważni dostrzegą ten błąd

Źródło zdjęć: © TikTok, Euforia, scandy mandy
Anna RusakAnna Rusak,23.02.2022 11:29

Na ten moment w "Euforii" czekali chyba wszyscy. W końcu zobaczyliśmy sztukę reżyserowaną przez Lexi. Twórcy chyba jednak zaliczyli jedną znaczącą wpadkę w tym odcinku.

Siódmy odcinek "Euforii" w końcu skupił się na historii Lexi Howard. Jeśli już go oglądaliście, możecie przy okazji sprawdzić, czy teorie spiskowe dotyczące śmierci Feza się sprawdziły. W każdym razie główną osią tego odcinka była jej wielka sztuka.

Spektakl oczywiście odnosił się do życia dorastającej Lexi, jej relacji z Cassie i resztą jej przyjaciół. Jeśli widzieliście ten odcinek "Euforii", to na pewno wiecie, że naprawdę się działo. Jedna z osób na TikToku wyłapała jednak drobną wpadkę.

Wpadka w "Euforii"

Wychodzi na to, że już sama Lexi zgubiła się w swojej sztuce. W pewnym momencie główna bohaterka sztuki - protagonistka i wszechwiedząca narratorka Grace, grana właśnie przez Lexi, myli się w swojej kwestii, ale nikt nie zwraca na to uwagi.

trwa ładowanie posta...

Wcześniej takie pomyłki raczej się nie zdarzały, więc nie można jednoznacznie stwierdzić, czy to celowy zabieg, czy może twórcy naprawdę przegapili ten moment. W każdym razie naprawdę trudno się dziwić bohaterce, że trochę się w tym spektaklu pogubiła, w końcu treść tej sztuki opiera się na prawdziwych doznaniach Lexi.

Potrójnie prawdziwy spektakl Lexi

Nie wiem, czy wiecie, ale spektakl nie tylko jest inspirowany serialowym życiem Lexi, ale i prawdziwymi doświadczeniami aktorki grającej jej postać, czyli Maude Apatow. Aktorka odnosiła się do tego w jednym z wywiadów dla "Entertaiment Weekly".


Sztuka jest luźno inspirowana moją ostatnią klasą liceum. Organizowaliśmy tam spektakl tworzony przez studentów - oni odpowiadali za reżyserię i treść - ja byłam jego producentką i zachowywałam się jak tyranka. Tak więc [sztuka w "Euforii"] jest luźno oparta na prawdziwych wydarzeniach.

- EW, Maude Apatow

Źródło: TikTok, ew.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
"Squid Game: The Challenge". Jest pierwszy zwiastun