Life On Wheelz

Wojtek Sawicki będzie pracował w banku i zmieniał świat na lepsze: „Fajnie być ekspertem”

Źródło zdjęć: © fot. Instagram, Life On Wheelz, Materiały własne red. Vibez
Anna RusakAnna Rusak,25.06.2021 15:40

Już nie tylko nas będzie edukował i uwrażliwiał na życie osób z niepełnosprawnościami. W swojej nowej pracy w BNP Paribas będzie zmieniał świat, a już na pewno rzeczywistość OzN na lepsze

Wojtka Sawickiego, prowadzącego konto Life on Wheelz, chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeśli jednak nie wiecie, kim jest ta chyba najbardziej pozytywna osoba w Internecie, to koniecznie przeczytajcie o tym, dlaczego cały świat powinien go poznać.

Ten influencer oprócz tego, że zaraża pozytywną energią, to jeszcze edukuje i zmienia nasze postrzeganie osób z niepełnosprawnościami. Do tego wszystkiego jest bardzo ambitny i nie zatrzymuje się w osiąganiu coraz to nowych celów. A kolejnym z nich będzie jego nowa praca.

Nowy etap, ta sama piękna misja

Już 1 lipca w banku BNP Paribas zostanie konsultantem ds. osób z niepełnosprawnościami, ale nie będzie się zajmował jedynie edukowaniem. W tej pracy na pełen etat będzie też wspierał merytorycznie prace nad dostępnością do usług bankowych i pomoże w komunikacji podczas rekrutacji osób z niepełnosprawnościami.

"Cieszę się, że zyskam możliwość realnego wpływu na trudną rzeczywistość OzN. Tym bardziej, że jest to sfera, która wymaga wprowadzenia dużych zmian i innowacji. Wiem to z własnego doświadczenia, bo od lat zmagam się z niedostosowaniem bankowości do moich potrzeb".

- Wojtek Sawicki
trwa ładowanie posta...

"Nie mogę samodzielnie płacić kartą kredytową w restauracji (jak tu kogoś zaprosić na wykwintną kolację?), ani dokonać transakcji przez internet (kody uwierzytelniające przychodzą tylko na komórkę, a ja nie jestem w stanie obsługiwać smartfonów). Mam już kilka pomysłów na to, jak zmienić ten stan rzeczy".

- Wojtek Sawicki

Jak sam pisze – właśnie zaczyna nowy etap w swoim życiu i jest bardzo dumny z tego, że ktoś docenił jego influencerską działalność. Zaznacza przy tym, że osoby z niepełnosprawnościami najczęściej niestety nie dostają takiej szansy jak on i muszą pracować na niższych posadach, które nie zawsze pozwalają im zrealizować ich ambicje i zaprezentować swoich umiejętności.

trwa ładowanie posta...

Wojtek ma już kilka pomysłów na ulepszenie działalności banku, także my nie możemy się doczekać, aż wprowadzi jakieś nowe rozwiązania, które sprawią, że życie osób z niepełnosprawnościami będzie choć trochę lepsze. Mocno trzymamy kciuki, przypominamy, że pierwszy dzień w pracy jest zawsze najcięższy i cieszymy się, że ktoś w końcu docenił jego wiedzę i umiejętności!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0