lifestyle
Hiszpania wprowadza trzydniowy urlop menstruacyjny. To pierwszy zachodni kraj z taką inicjatywą
Wojtek Sawicki - Life On Wheelz

Wojtek Sawicki – influencer, który czuje dobry VIBE

Źródło zdjęć: © Instagram @lifeonwhlz / Instagram @lifeonwhlz
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,05.03.2021 09:53

Wojtek Sawicki przez osiem lat był redaktorem naczelnym portalu Porcys, prowadzi listę przebojów "Carpigiani" i zbudował profil na IG "Life on Wheelz". Zrobił to wszystko pomimo ograniczeń stawianych przez chorobę. Chcemy, aby było o nim GŁOŚNO.

bFEZjcUP

Zastanawiacie się, gdzie w Internecie znajdują się miejsca, w których złapiecie pozytywny vibe? Marzycie o influencerach, którzy nie zaśmiecą Wam walla bezwartościowym LOL-contentem? Moi drodzy, czas, abyście zaczęli obserwować profil Life On Wheelz @lifeonwhlz, za który odpowiedzialny jest bohater dzisiejszego dnia – Wojtek Sawicki. Opowiemy Wam, dlaczego warto, aby wiedział o nim cały świat.

34-letni Wojtek Sawicki stara się żyć, jak normalny człowiek, choć – jak sam przyznaje – nie jest to łatwe. Od dzieciństwa choruje na dystrofię mięśniową Duchenne’a. Jest to niezwykle rzadka i nieuleczalna choroba. Jeszcze do niedawna średni czas życia osób z tą chorobą nie przekraczał 30 lat. Najczęstszymi przyczynami śmierci są niewydolność oddechowa lub niewydolność układu krążenia.

Wojtek Sawicki – influencer z misją

Przez osiem lat był redaktorem naczelnym portalu muzycznego "Porcys", prowadzi własną listę przebojów "Carpigiani", a teraz rozwija instagramowy profil Life on Wheelz. Wojtek Sawicki prowadzi konto na IG za pomocą ruchów gałek ocznych. Twórca @lifeonwhlz walczy z dyskryminacją osób z niepełnosprawnościami i opowiada o tym, jak żyje na co dzień, czym motywuje innych do działania.

bFEZjcUR

Poprzez projekt Life on Wheelz Wojtek Sawicki chce pokazać, że: – [...] osoby z niepełnosprawnościami też czerpią przyjemność z życia, spędzają czas ze znajomymi, wychodzą na miasto, chcą dobrze wyglądać, dobrze się bawić i jeść w fajnych knajpach. Że mamy takie same pasje, miłości, marzenia i problemy jak zdrowi ludzie.

Na moją chorobę nie ma obecnie lekarstwa, więc nie zbieram pieniędzy na lekarstwa czy operacje. Chciałbym po prostu ciekawie przeżyć czas, który mi pozostał, a przy okazji przydać się na coś społeczeństwu. Byłoby super, gdybyście mnie w tym wsparli [...]. Chcę być influencerem, żeby poprawiać nastrój ludziom, pokazywać że z każdej sytuacji jest wyjście.

- Wojtek Sawicki
bFEZjcUT

#OBSERWUJMYWOJTKA

Dzisiaj piszemy o Wojtku wraz z wieloma innymi mediami, fanpejdżami i influencerami, bo uważamy, że na Life on Wheelz znajdują się jedne z najbardziej wartościowych treści w Internecie. Wojtek jest zaprzeczeniem coachy i celebrytów, którzy "są znani z tego, że są znani"; opisuje życie, doceniając każdą chwilę. Czytając jego posty, zastanawiamy się, co w naszym życiu jest naprawdę istotne.

Dzisiaj spełniamy marzenie Wojtka i robimy z niego influencera z prawdziwego zdarzenia! Zachęcamy Was, drodzy czytelnicy, do zaobserwowania @lifeonwhlz i napisania Wojtkowi kilku ciepłych słów w komentarzu pod jego najnowszym postem.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Pracujesz dla Netflixa? Musisz porzucić swoje wartości i przygotować się na szkodliwe treści