Wojtek Sawicki - Life On Wheelz

Wojtek Sawicki – influencer, który czuje dobry VIBE

Źródło zdjęć: © Instagram @lifeonwhlz / Instagram @lifeonwhlz
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,05.03.2021 10:53

Wojtek Sawicki przez osiem lat był redaktorem naczelnym portalu Porcys, prowadzi listę przebojów "Carpigiani" i zbudował profil na IG "Life on Wheelz". Zrobił to wszystko pomimo ograniczeń stawianych przez chorobę. Chcemy, aby było o nim GŁOŚNO.

Zastanawiacie się, gdzie w Internecie znajdują się miejsca, w których złapiecie pozytywny vibe? Marzycie o influencerach, którzy nie zaśmiecą Wam walla bezwartościowym LOL-contentem? Moi drodzy, czas, abyście zaczęli obserwować profil Life On Wheelz @lifeonwhlz, za który odpowiedzialny jest bohater dzisiejszego dnia – Wojtek Sawicki. Opowiemy Wam, dlaczego warto, aby wiedział o nim cały świat.

34-letni Wojtek Sawicki stara się żyć, jak normalny człowiek, choć – jak sam przyznaje – nie jest to łatwe. Od dzieciństwa choruje na dystrofię mięśniową Duchenne’a. Jest to niezwykle rzadka i nieuleczalna choroba. Jeszcze do niedawna średni czas życia osób z tą chorobą nie przekraczał 30 lat. Najczęstszymi przyczynami śmierci są niewydolność oddechowa lub niewydolność układu krążenia.

trwa ładowanie posta...

Wojtek Sawicki – influencer z misją

Przez osiem lat był redaktorem naczelnym portalu muzycznego "Porcys", prowadzi własną listę przebojów "Carpigiani", a teraz rozwija instagramowy profil Life on Wheelz. Wojtek Sawicki prowadzi konto na IG za pomocą ruchów gałek ocznych. Twórca @lifeonwhlz walczy z dyskryminacją osób z niepełnosprawnościami i opowiada o tym, jak żyje na co dzień, czym motywuje innych do działania.

Poprzez projekt Life on Wheelz Wojtek Sawicki chce pokazać, że: – [...] osoby z niepełnosprawnościami też czerpią przyjemność z życia, spędzają czas ze znajomymi, wychodzą na miasto, chcą dobrze wyglądać, dobrze się bawić i jeść w fajnych knajpach. Że mamy takie same pasje, miłości, marzenia i problemy jak zdrowi ludzie.

trwa ładowanie posta...

Na moją chorobę nie ma obecnie lekarstwa, więc nie zbieram pieniędzy na lekarstwa czy operacje. Chciałbym po prostu ciekawie przeżyć czas, który mi pozostał, a przy okazji przydać się na coś społeczeństwu. Byłoby super, gdybyście mnie w tym wsparli [...]. Chcę być influencerem, żeby poprawiać nastrój ludziom, pokazywać że z każdej sytuacji jest wyjście.

- Wojtek Sawicki

#OBSERWUJMYWOJTKA

Dzisiaj piszemy o Wojtku wraz z wieloma innymi mediami, fanpejdżami i influencerami, bo uważamy, że na Life on Wheelz znajdują się jedne z najbardziej wartościowych treści w Internecie. Wojtek jest zaprzeczeniem coachy i celebrytów, którzy "są znani z tego, że są znani"; opisuje życie, doceniając każdą chwilę. Czytając jego posty, zastanawiamy się, co w naszym życiu jest naprawdę istotne.

Dzisiaj spełniamy marzenie Wojtka i robimy z niego influencera z prawdziwego zdarzenia! Zachęcamy Was, drodzy czytelnicy, do zaobserwowania @lifeonwhlz i napisania Wojtkowi kilku ciepłych słów w komentarzu pod jego najnowszym postem.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 11
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0