influencerzy
Pasiek zapłacił fortunę za internet w telefonie. Jak to możliwe?
Poczciwy Krzychu

Właściciele domków letniskowych chcą się wybić na popularności Poczciwego Krzycha?

Źródło zdjęć: © Poczciwy Krzychu / Facebook, Instagram, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,20.09.2021 15:38

Ośrodek wypoczynkowy "U Dobrego Ducha" opublikował na swoim FB zdjęcia zdemolowanego domku letniskowego. W imprezie, podczas której doszło do zniszczeń, brał udział członek Ekipy Friza, Poczciwy Krzychu. Okazuje się jednak, że właściciele ośrodka nie ujawnili wszystkich okoliczności sprawy.

bGxAIJkP

Całą sprawę opisywaliśmy w obszernym artykule, dlatego teraz jedynie streszczę, o co chodzi. Ośrodek wypoczynkowy "U Dobrego Ducha" opublikował zdjęcia zdemolowanego domku letniskowego, twierdząc, że za zniszczenia odpowiedzialna jest grupa młodych "miłośników tuningu". Wśród uczestników imprezy miała być jakaś bardzo znana osoba. Jak się później okazało, mowa o Poczciwym Krzychu.

Właściciele ośrodka wypoczynkowego stwierdzili we wpisie na fanpejdżu, że za zniszczenia zwrócono im 1750 zł. W poście czytamy, że właściciele są "na etapie oceniania realnych kosztów jakie będziemy musieli ponieść w związku z remontami po zniszczeniach, o których pisaliśmy". Właściciele nie wspomnieli jednak o ugodzie, którą zawarli z influencerami, a której treść rzuca nowe światło na sprawę.

bGxAIJkR

Uczestnicy zlotu podpisali ugodę z ośrodkiem wypoczynkowym

Poczciwy Krzychu udostępnił nam oświadczenie ugodowe, które goście zniszczonego domku podpisali z właścicielami ośrodka. W oświadczeniu czytamy, że za uszkodzenia wyrządzone w obiekcie (spalony grill, wyrwana deska tarasowa, zniszczona siatka zabezpieczająca balkon) goście zapłacili 300 złotych gotówką oraz zobowiązali się do pokrycia kosztów remontu podłogi - w innym przypadku sprawa zostanie zgłoszona na policję.

Oświadczenie ugodowe
Oświadczenie ugodowe (Poczciwy Krzychu)

Poczciwy Krzychu dodał, że uważa sprawę za zamkniętą. "Szkody mogą sobie oceniać ile chcą, sprawa jest zamknięta między nami a właścicielka. Podpisane jest oświadczenie, kwota zapłacona. Szkoda ze tylko nie napisali kto faktycznie stoi za zniszczeniami i w jakim stanie były domki".

bGxAIJkT

Obraz sytuacji, który wyłania się z wpisu na FB ośrodka wypoczynkowego "U Dobrego Ducha", jest niepełny. Rodzi się pytanie, dlaczego właściciele ośrodka nie upublicznili w mediach społecznościowych informacji o ugodzie, którą podpisali z influencerami.

Czyżby chcieli wzbudzić zainteresowanie swoim biznesem, bo odwiedził ich ktoś znany?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Podróżniczka,zgłoś
Bydła sie nie wpuszcza do domu..bo zawsze coś zdemoluje..
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Influencer wykorzystał dziecko do pracy. Zapłaci wysoką karę