Zespół Private Function wypuścił winyl z moczu

Winyl z moczem hitem sprzedaży. Zapisze się w historii muzyki

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Canva, Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,31.03.2023 08:30

Gdybyśmy stworzyli ranking najdziwniejszych zrealizowanych pomysłów, australijski zespół Private Function walczyłby o podium. Artyści wypuścili limitowaną edycję swojego albumu na płycie winylowej. Członkowie kapeli wypełnili krążek własnym moczem.

Private Function to pochodząca z Australii punk rockowa kapela, która tworzy od 2016 r. Zespół przygotowuje się do wydania nowego krążka o enigmatycznym tytule "370HSSV 0773H". Płyta ukaże się 31 marca w wersji standardowej i "złotej". Ekskluzywne wydanie albumu na płycie winylowej było dostępne jedynie w liczbie 50 sztuk. Wszystkie kopie rozeszły się w przedsprzedaży jak świeże bułeczki.

Kto oczekiwał, że specjalna edycja "370HSSV 0773H" będzie wykonana z drogocennego kruszcu, ten mógł się srogo zawieść. Kapela Private Function wypuściła film na Instagramie, w którym wyjaśniła, że strollowała fanów. Przydomek "złoty" odnosi się bowiem do koloru moczu. Nie przecierajcie oczu ze zdumienia. "370HSSV 0773H" będzie pierwszym w historii muzyki winylem z uryną.

Zespół Private Function wypuścił winyl z moczem

"Gratulacje dla 50 osób, które zamówiły złotą wersję naszego albumu. Właśnie kupiliście płytę pełną naszych sików. Zaangażowaliśmy twórców z Salty Dog Records do wykonania pierwszego w historii muzyki krążka wypełnionego moczem. Okazało się to bardzo trudnym zadaniem" - czytamy w poście opublikowanym przez Private Function na Instagramie.

trwa ładowanie posta...

Wpisowi towarzyszy krótki film dokumentujący proces produkcji. Oglądamy, jak członkowie zespołu wchodzą z pustymi słoikami do toalety, a wychodzą z pełnymi naczyniami. Artyści nie pokazali, jak wygląda finalny produkt, gdyż produkcja krążka zajęła więcej czasu niż się spodziewali.

"Nie wykorzystujcie naszego DNA do przestępstw"

Kapela Private Function zaapelowała do nabywców limitowanej edycji "370HSSV 0773H", aby nie wykorzystywali DNA członków zespołu do popełniania przestępstw. Lider zespołu wyraził nadzieję, że przynajmniej jednej osobie przytrafi się wypadek, iż płyta się rozbije i pokryje pokój moczem.

Winyl z uryną nie jest najbardziej kontrowersyjnym pomysłem, który zrealizował zespół Private Function. Artyści zasłynęli tym, że dorzucali woreczki metamfetaminy do albumu "Whose Line Is It Anyway?" z 2020 r.

PRIVATE FUNCTION - JUSAVINAGEEZ

Źródło: Uproxx

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3