popkultura
Wersow straciła ogromną kwotę. Tej afery nigdy nie zapomni
Sentino nagrał diss na SBM

Sentino, Nitro i Boxdel w piosence "Trójkąt Bermudzki". Fani: UPADEK

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,22.03.2022 14:00

Oto Sentino, Nitro i MasnyBen/Boxdel na jednym tracku w "Trójkąt Bermudzki". Z innych newsów: wyszło, że Sentino ma przygotowanego dissa na SBM. O co chodzi? Sami sprawdźcie.

Sentino jest jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci na naszym polskim poletku. Opinię o nim ma prawdopodobnie każdy, kto zobaczył co najmniej jednego live’a czy odcinek Nitra z jego osobą. Obecnie pracuje nad kolejnym albumem, na którym ma się znaleźć diss na SBM. Ale spokojnie, najpierw o jego nowej twórczości, którą już możecie posłuchać.

Sentino, Nitro i Boxdel na jednym tracku

Musiało do tego kiedyś dojść. Dwaj youtuberzy i osoba z łatką "nie da się z nim wytrzymać". Co z tego powstało? Standard obecnej rapsceny.

Wylewamy wódkę na dupki / One coś mówiły, że ten ku*as jest krótki

Nie odmawiam beefom, zamawiam jej bigos / Wyciągam Berette i vaya con Dios / Mój tata latino - nie jestem jak oni

Bety wszystkie są w M-pak, czuję, że nie mogę przestać / Ulubiona figura to grecka, ulubiona pozycja na pieska

Standard. Sami przesłuchajcie:

Trójkąt Bermudzki

Reakcja fanów jest… mieszana

Większość komentujących na Twitterze krytykuje Nitra i sądzi, że Sentino sam w piosence poradziłby sobie o wiele lepiej. I w sumie efekt występu bez Sergiusza znajdziecie poniżej.

Numer Sentino z Nitrozyniakiem to kulminacyjny etap upadku naprawdę zaje*istego artysty. No szkoda.

Niestety trzeba zrobić dobrze armii sicario zje*ów od nitro, którzy łykną każde gó*no, które bożek im pokaże. Zasięgi się zgadzają, gó*nomerch się sprzedaje. Ku*wa, jest w pyte.

Ludzie w szoku, bo kawałek Sentino z Nitro i Boxdelem jest chu*owy. No kto by się spodziewał.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

A oto piosenka bez Nitra czy Boxdela:

Sentino-Trójkąt bermudzki (OG)

Sentino nagrał diss na SBM

Wracamy do Nitro, a dokładniej do czegoś, co ujawnił po konferencji Fame MMA 13. W dłuższym wywiadzie z Danielem Zadrożnym z RealnewsPL zdradził trochę informacji. W 10. minucie Nitro powiedział trochę o Sentino i stosunku sceny do niego:

Rozmawiałem z 30 raperami w Polsce z topki i 27 słucha Sentino, tylko się nie pucuje. Zawsze mówisz to samo - genialny artysta, ale człowiek nie do wytrzymania. Ci co go poznali a reszta się nie wychyla, bo Polska scena muzyczna ogólnie jest tak zbita. Featy, które oni nagrywają, zawsze są ci sami ludzie. Jest to jedna kasta - i oni bardzo rzadko dopuszczają kogoś nowego. Trzymają się razem i nie mogą propsować kogoś, z kim nie nagrywają i z kogo nie czerpią zysków. Polska muzyka hip-hopowa to kłamstwo, obłuda i hipokryzja.

Jest na zasadzie, wiesz, przychodzi Malik Montana i zostaje pytanie w Daily Grind: wymień 2 płyty Sentino – i on udaje głupa. A 3 miesiące wcześniej, jak rozmawialiśmy na lajwie u niego na Instagramie, to był w stanie zacytować kawałek piosenki z Zabójstwa Lirycznego sprzed 10 lat.

No oczywiście, że jest to dziwne, tylko wiesz, to są takie pstryczki w nos. Tak jak Sentino teraz nagrał płytę i tam jest jakiś dissik w SBM - ujawnił Sergiusz

NITRO: SENTINO ZMIENNYM JEST | O TEAM X | STEP RECORDS | SZPAKU | HYPE MMA

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Feministyczny hymn na TikToku. Premiera "Labour" Paris Palomy