seriale
Netflix z reklamami? Platforma pierwszy raz od 2011 r. STRACIŁA użytkowników
Paradise PD: Jezus Chrystus to nie powód do parodiowania w serialu?

W "Paradise PD" nie powinno być Jezusa z pistoletami i sześciopakiem... według petycji 😐

Źródło zdjęć: © Netflix
Oliwier NytkoOliwier Nytko,02.06.2021 11:30

Powstała petycja: Jezus Chrystus z sześciopakiem i pistoletami maszynowymi musi zostać usunięty! Z czego? Ano, z animacji dla dorosłych “Paradise PD”. Szczyt głupoty?

bFFlVFSH

O serialu „Paradise PD” pisałem w przeszłości. Jego trzeci sezon wyszedł kilka miesięcy temu — i jest dokładnie tym, czego oczekiwalibyśmy od twórców „Brickleberry”. Rubaszny, głupi i seksistowski humor, przyprawiony wibratorami, pierdami oraz masą brutalności. A! Dołóżmy do tego jeszcze d r a g i, bo to zawsze jest śmieszne.

Żeby nie było, jeżeli ktoś ogląda ten serial, to niech karuzela dalej się kręci. W telewizji mieliśmy od lat „Szkołę” czy „Ukrytą Prawdę” - popyt na oglądanie durnot jest ogromny. W głównej mierze “Paradise PD” jest oparte na typowych żartach dla… odważnie stwierdziłbym, nowoczesnej młodzieży, która wyrosła z takich „Trudnych Spraw”, ale dalej musi się odmóżdżyć. Wiecie, usiąść w fotelu i wyłączyć mózg po trudnym dniu.

Serial jest głupawy i każdy o tym wie. Ale ktoś musiał się przyczepić

Powstała międzynarodowa petycja, do której podpisania zachęca m.in. polski Ośrodek Monitorowania Chrystianofobii Fidei Defensor. Według owej petycji, Netflix powinien usunąć czwarty odcinek najnowszego sezonu serialu przez „profanacje” wizerunku Jezusa Chrystusa.

Opis petycji brzmi ciekawie:

bFFlVFSJ

Odcinek tego obrzydliwie obraźliwego serialu, zawiera scenę, w której Jezus został przedstawiony jako zwolennik powszechnego dostępu do broni, albowiem "broń czyni świat lepszym", schodzący z krzyża, by zabić swoich prześladowców z broni maszynowej i uczestniczyć w scenie aktu seksualnego z dwiema kobietami.

Jakimś cudem ta scena jest tylko trochę bardziej obraźliwa niż całość tej produkcji, ale po niej jest już tylko gorzej. Pomimo tego rażącego bluźnierstwa, widownia Netflixa jak dotąd prawie nie zwróciła na to uwagi.

Cały post możecie przeczytać poniżej:

Czy to ma sens?

Jeżeli nikt nie przyczepił się do parodii „Djesus Uncrossed” sprzed 8 lat, to czepianie się nieśmiesznej animacji dla dorosłych to kpina.

Djesus Uncrossed (Director's Cut) - SNL

Szczerze, “Paradise PD” nie oszczędza za bardzo każdej grupy. Stereotypy, religie, gracze, osoby z wyraźną nadwagą - nikt nie jest bezpieczny.

Jeżeli macie Netflixa i chcielibyście zobaczyć scenkę, przez którą powstała petycja (i ten news), to łapcie namiary na rzeczony odcinek:

bFFlVFSL
Paradise PD, Sezon 3, Odcinek 4 - Minuta 8:20

Co WY o tym sądzicie?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Black Mirror" POWRÓCI. Nowe odcinki zapowiadają się inaczej niż dotychczasowe