Rick i Morty 5. sezon zwiastun serialu

Rick i Morty z zaskoczenia wpadają ze zwiastunem 5. sezonu!

Źródło zdjęć: © YouTube @Adult Swim / YouTube @Adult Swim
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,30.03.2021 17:15

2021 rok może uratować tylko jedna rzecz – 5. sezon "Ricka i Morty'ego". Właśnie ukazał się zwiastun kolejnej odsłony przygód szalonego dziadka i jego wnuczka. To jest coś, czego wszyscy potrzebowaliśmy.

Moje stanowisko odnośnie "Ricka i Morty'ego" jest jasne – ten serial to najlepszy rodzaj rozrywki zaraz obok kanału YT Roberta Makłowicza i nowego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na Playerze. Dlatego uprzedzam, że niniejszy news będzie pisany z perspektywy totalnego psychofana, który ze zwiastuna 5. sezonu "Ricka i Morty'ego" cieszy się jak z koperty od chrzestnych na Komunię.

Poprzedni sezon przygód szalonego dziadka i jego wnuczka był tak odjechany, że moje korki w mózgu się przepaliły. Odcinek z kadzią z kwasem to emocjonalny rollercoaster, zapładnianie planety to jedno wielkie WTF, ale to, co robią z głową "Nierickujące opowieści Morty'ego", nie dokonałaby żadna nielegalna używka. Po wielu perypetiach "Rick i Morty" wrócili do dawnej formy!

"Rick i Morty" sezon 5. – zwiastun produkcji

30 marca Adult Swim – studio animacji odpowiedzialne na kultowy serial – udostępniło zwiastun 5. sezonu "Ricka i Morty'ego". 2-minutowa zajawka przygód szalonego dziadka i jego wnuczka jest napakowana tym, do czego przyzwyczaił nas ten tytuł – czarnym humorem, absurdalnymi scenkami dialogowymi, zakręconą fabuła i czerpaniem z gatunku sci-fi do granic możliwości.

5. sezon "Rick i Morty" – kiedy premiera?

Wraz z oficjalnym zwiastunem poznaliśmy datę premiery 5. sezonu "Ricka i Morty’ego". Ma to nastąpić 20 czerwca 2021 roku. – Teraz możecie zacząć nas prosić o 6. sezon – napisali twórcy serialu do fanów. Link do pełnego zwiastuna 5. sezonu "Rick i Morty" podaję poniżej – klikajcie i oglądajcie! Jeśli chcecie obejrzeć poprzednie sezony tego serialu, znajdziecie je w bibliotece Netflixa.

OFFICIAL TRAILER: Rick and Morty Season 5 | adult swim

Nie wszystkie seriale mają tyle szczęścia, co "Rick i Morty". Tacy "Amerykańscy Bogowie" czekają na swój pogrzeb...

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0