seriale
Cenzura w "The Last of Us" od HBO. Widzowie nie zobaczyli ważnej sceny. Której?
Emily w Paryżu

"Emily w Paryżu" dostanie drugi sezon! Możemy być już prawie pewni

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Małgorzata BiernackaMałgorzata Biernacka,12.10.2020 23:13

"Emily w Paryżu" - mimo pewnych kontrowersji, jakie wywołał serial - zdobyła ogromną popularność wśród użytkowników Netflixa. Jeśli zapowiedzi twórców okażą się prawdą, produkcja zostanie przedłużona o kolejny sezon.

Choć oficjalna decyzja w sprawie kontynuacji tytułu jeszcze nie zapadła, producent Darren Star (znany z produkcji Seksu w wielkim mieście) udzielił już wielu wywiadów dotyczących następnego sezonu.

Co miałoby się w nim znaleźć? UWAGA, SPOJLER: w drugiej części Emily w Paryżu mielibyśmy się dowiedzieć m.in. o tym, jak potoczą się dalsze losy Emily i Gabriela, jak zareaguje Cami, kiedy dowie się prawdy o tej dwójce, a także dowiedzieć się, kogo pod maską zimnej business woman skrywa Sylvie.

trwa ładowanie posta...

Darren Star w rozmowie z The Oprah Magazine zdradził też, że Paryż nie będzie już obcy dla Emily. Amerykanka w końcu poczuje się w nim dobrze, stanie się pewniejsza i stworzy we francuskiej stolicy swoje miejsce do życia.

W innym wywiadzie, tym razem z TV Line, producent zapowiedział natomiast, że Emily będzie musiała się zmierzyć z wieloma przeciwnościami, a wyobrażenia, jakie ma o życiu, będą poddawane próbie.

"Emily w Paryżu" - kiedy kolejny sezon?

Jeśli chodzi o start produkcji drugiej części, nic nie jest jeszcze pewne. W magazynie Glamour Star powiedział, że ma nadzieję, iż wrócą do nagrywania już na wiosnę.

Nie zapominajmy jednak, że serial jest kręcony w Paryżu - więc nawet jeśli zostanie przedłużony, nagrania mogą się opóźnić ze względu na trwającą pandemię koronawirusa. Ale gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, jest duża szansa, że na Netflixie mógłby pojawić się już następnej jesieni.

Drugi sezon Emily w Paryżu, poza pandemią, która może utrudnić pracę ekipy filmowej, będzie musiał się też zmierzyć z falą krytyki. Powód? Pierwsza część serialu została oceniona przez wiele osób jako powielająca szkodliwe stereotypy na temat Francuzów i Francji.

Produkcji zarzucano także, że jest wyjątkowo nierealistyczna, a obraz Paryża, który w niej przedstawiono, zupełnie mija się z prawdą. Jeśli twórcy nie zdecydują się na zmiany, druga część serialu wzbudzi zapewne podobne kontrowersje.

Oglądasz "Emily w Paryżu"?
SONDA 1271 głosów
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Kwiecień 2023 na Netfliksie. Nowe filmy i seriale w serwisie