"High School Musical 4". Co stało się z Troyem i Gabriellą?

"High School Musical 4". Wiemy już, co stało się z Troyem i Gabriellą

Źródło zdjęć: © Disney
Anna RusakAnna Rusak,10.08.2023 15:45

Po 15 latach w końcu dowiedzieliśmy się, co stało się z Troyem i Gabriellą w "High School Musical". Część aktorów powróciła na plan, by nagrać "High School Musical 4". Informacje o ich relacji mogą niektórych załamać.

Możecie się śmiać, ale "High School Musical" to zdecydowanie klasyk i wielkie dzieło kinematografii. Nie piszę tego wcale ironiczne, bo film jest jedną z najlepszych i najpopularniejszych produkcji Disneya.

Choć od premiery ostatniej trzeciej części minęło już 15 lat, fani wciąż mają nadzieję, że pojawi się "High School Musical 4" i ponownie spotkają swoje ulubione gwiazdy. Ich marzenia właśnie się spełniły, bo bohaterowie wrócili do East High. W końcu dowiedzieliśmy się, co było dalej ze związkiem Troya i Gabrielli.

"High School Musical 4" - ponowne spotkanie aktorów na planie

Może kojarzycie "High School Musical: Serial", czyli produkcję opowiadającą o losach uczniów ze szkoły, w której kręcono oryginalny film. W głównej roli pojawia się tam Olivia Rodrigo i co jakiś czas na ekranie możemy zobaczyć dobrze nam znanych bohaterów z East High.

9 sierpnia premierę miał czwarty, ostatni sezon serialu. Tym razem bohaterowie spotykają się, by nakręcić fikcyjną czwartą część filmu "High School Musical". W związku z tym twórcy przygotowali wiele niespodzianek dla fanów. Na ekranie pojawił się znany z roli Chada Corbin Bleu oraz jego serialowa partnerka Taylor, w którą wcielała się Monique Coleman. Poza nimi możemy liczyć na ojca Troya (w tej roli Bart Johnson) czy Ryana (Lucas Grabeel).

Na ekranie serialu doszło nawet do coming outu tej ostatniej postaci, o czym dowiedzieliśmy się z zapowiedzi ostatniego sezonu spin-offu. W "High School Musical: Serial" pokazano pocałunek Ryana z jego partnerem. Przypomnijmy, że w 2020 r. twórca "High School Musical" Kenny Ortega potwierdził, że Ryan był gejem w serii, ale nie mógł tego oficjalnie powiedzieć, bo Disney nie był gotowy na jawnie homoseksualną postać.

trwa ładowanie posta...

"Highs Shool Musical 4" - czy pojawi się Zac Efron i Vanessa Hudgens?

Oczywiście fani najbardziej czekali na powrót Troya i Gabrielli. Niestety, Zac Efron i Vanessa Hudgens nie potwierdzili swojego udziału w serii. To jednak nie oznacza, że nie dowiadujemy się, co się z nimi stało!

W pierwszym odcinku filmowy Ryan, Taylor i Chad wyjaśniają, o czym będzie opowiadał "High School Musical 4". Bohaterowie spotykają się po 15 latach, dzięki czemu dowiadujemy się, co zmieniło się w ich życiu i jest tego sporo!

Ryan doczekał się dwójki bliźniaków. Chad ożenił się z Taylor. Martha została światowej klasy choreografką. Niestety, losy Troya i Gabrielli nie są tak optymistyczne - uwielbiana przez wszystkich para chodzi teraz na terapię, bo ma problemy w związku.

trwa ładowanie posta...

Oczywiście nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Większość z nich jest zrozpaczona tym, że ich ukochana, filmowa para wcale nie jest tak idealna. Inni uważają, że to słuszna droga - w końcu nasi bohaterowie nie raz nie potrafili się dogadać w "High School Musical".

Spokojnie, jest jeszcze nadzieja, że ponownie zobaczymy Zaca Efrona i Vanessę Hudgens w "High School Musical". Wcielający się w Troya aktor w 2022 r. powiedział, że chętnie powróciłby do tego świata w jakiejkolwiek formie. Vanessa Hudgens również wrzuciła zdjęcie na tle East High. Kto wie, może kiedyś tak jak w przypadku "Harry'ego Pottera" doczekamy się "High School Musical: Reunion"? Miejmy taką nadzieję.

Featurette | High School Musical: The Musical: The Series | Disney+

Źródło: PopBuzz

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 15
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Marta,zgłoś
Czyli kolejny nudny i poprawny politycznie gniot. O ile pamięć mnie nie myli, Ryan podkochiwał się w pianistce Kelsey, a jakiś czas podobała mu się nawet Gabriela. Teraz nagle się odwidziało reżyserowi, bo są inne trendy, taka prawda. A Zac nawet by tam pasował z uwagi na to, jak zniszczył sobie twarz zabiegami.
Odpowiedz
3Zgadzam się5Nie zgadzam się
Mimi,zgłoś
Moim zdaniem czasem lepiej zostawić coś w spokoju. Jestem wielką fanką serii "High School Musical", lecz dla mnie jest to dzieło kompletne. Miałam nadzieję na 4 część tych kilkanaście lat temu, bo wtedy jeszcze miało to sens. Ani trochę nie mam ochoty na odgrzewanego kotleta, a opis absolutie niczym nie zachęca, wręcz przeciwnie.
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Sylwia,zgłoś
A co z Sharpay
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się