trendy
Umieść Berniego na krześle wszędzie gdzie chcesz!
Małpka

Viral na TikToku? Małpka Georgie robi unboxingi

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Jakub Tyszkowski,08.01.2021 16:00

Urocza małpka robi karierę na TikToku. Georgie zajmuje się rozpakowywaniem paczek i robi to przed milionową publicznością.

bDADbmVv

Konto małpki o imieniu Georgie ma obecnie ok. 10 mln obserwujących oraz łączną ilość ponad 110 mln wyświetleń. Większość klipów na kanale generuje po kilka milionów odtworzeń.

W jednym z klipów widać, jak Georgie rozdziera brązową kopertę, z której wypadają dziesiątki zamków błyskawicznych. Zwierzątko wydaje się być z siebie zadowolone, gdy wymyśla, jak rozpiąć i ponownie złożyć zamki. Filmik pokazuje, jak Georgie wskakuje na specjalnie dostosowany do jego rozmiarów miniaturowy fotel.

Inny popularny klip prezentuje tajemniczą paczkę, którą Georgie dostaje od swojego właściciela. Mężczyzna prosi zwierzątko, aby zgadło, co znajduje się w środku. Georgie, biorąc paczkę z rąk właściciela, szybko ją otwiera i zagląda do środka. Ku radości małpki okazuje się, że jej nowy prezent to huśtawka.

W jednym z ostatnich filmików Georgie profesjonalnie otwiera paczkę z Amazona. W środku odkrywa pudełko plastikowych pisanek. Natychmiast próbuje je zjeść, aż uświadamia sobie z rozczarowaniem wymalowanym na twarzy, że pisanki są sztuczne.

Komentarze (0)
arrow
Jeżeli nie chcesz mieć włamu na konto, pamiętaj o TYCH zasadach