z

Największe fanki Harry'ego Stylesa? Dowód lojalności szokuje

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
25.03.2024 13:00

W internecie pojawił się szokujący wpis. Pewne użytkowniczki portalu X zażartowały z osób, które długo czekają na koncerty. Wstawiły zdjęcie spod areny i przekonują, że rozpoczęły kolejkowanie na występ Harry'ego Stylesa. Czy fanki zamieszkają pod stadionem Wembley?

Harry Styles to popularny brytyjski piosenkarz. Artysta urodził się 1 lutego 1994 r. w Holmes Chapel w Anglii. Wokalista jest znany z piosenek takich jak: "Watermelon Sugar", "As It Was" czy "Adore you". Styles swoją rozpoznawalność zawdzięcza zespołowi One Direction, do którego należał. Po rozpadzie boysbandu rozpoczął karierę solową i w 2017 r. wydał debiutancki album zatytułowany "Harry Styles". W 2019 r. pojawiła się kolejna płyta artysty - "Fine Line". Najnowsza produkcja z 2022 r. nosi tytuł "Harry's House".

trwa ładowanie posta...

Poza karierą muzyczną Styles spróbował swoich sił w aktorstwie. Wystąpił w filmach takich jak "Dunkierka" w reżyserii Christophera Nolana oraz "Nie czas umierać". Dodatkowo piosenkarz interesuje się modą. Od 2021 r. prowadzi firmę Pleasing, w której sprzedaje oryginalne ubrania i dodatki.

Harry Styles wyrusza w nową trasę?

Harry Styles nie ukrywał, że po trasie z albumem "Harry's House" zrobi sobie krótką przerwę. Wspominał o tym zarówno podczas koncertów, jaki i w mediach społecznościowych. Niedawno w internecie pojawiły się jednak plotki, że artysta rozpoczął pracę nad kolejną płytą. Amerykańskie portale zaczęły pisać, że piosenkarz podobno wrócił do studia i "szykuje najbardziej emocjonalny projekt, jaki dotychczas stworzył". Fani nie mogą się doczekać nowej muzyki.

trwa ładowanie posta...

Fanki z Polski czekają pod stadionem Wembley

Stadion Wembley to narodowy stadion Anglii. W budynku odbywają się mecze piłki nożnej, rugby, zawody lekkoatletyczne oraz koncerty. Wystąpił tam m.in. Harry Styles. Polskie fanki piosenkarza postanowiły zażartować sobie z osób, które spędzają nierzadko kilka dni w oczekiwaniu na koncert gwiazdy. Napisały sobie na dłoniach numerki od jeden do trzy i zrobiły zdjęcie pod areną. Wpis opublikowały na X i skomentowały słowami: "zaczęłyśmy już kolejkę na koncert z trasy pod 'HS4', przychodźcie po numerki". Sęk w tym, że Harry nie zapowiedział nawet nowej płyty, a co dopiero trasy koncertowej.

trwa ładowanie posta...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

KACPER MUDOR MOOD: Spełniam się jako DRAG QUEEN

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0