trendy
Prezenty w paczkomatach dla kurierów. Bożonarodzeniowy trend na TikToku
bernie sanders mem

Umieść Berniego na krześle wszędzie gdzie chcesz!

Źródło zdjęć: © Vidar Nordli-Mathisen / Unsplash.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,21.01.2021 08:21

Oto nowy mem, który zawładnął internetem. Bernie Sanders, który kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych, dosłownie w kilka godzin stał się światowym memem. Teraz i Ty możesz umieścić Berniego gdzie tylko chcesz!

Stany Zjednoczone mają nowego prezydenta! 46. prezydentem od wczoraj jest Joe Biden. Jednak ktoś inny skradł show — według internautów. Były kandydat na prezydenta, Bernie Sanders został sfotografowany, siedząc na składanym krześle. I internauci zakochali się w tym zdjęciu!

Memiczny wątek pojawił się na naszym portalu, ale przychodzę do Was z czymś niesamowitym. Powstała specjalna strona, która umożliwia wklejenie Berniego siedzącego na krześle… wszędzie gdzie chcemy!

Strona bernie-sits.herokuapp.com może i wygląda bardzo prosto, ale jest wybitnie genialna. W polu Address/Location wpisujemy miejsce, w którym ma siedzieć Bernie. Strona pobiera obraz z Google Street View i dodaje tam Sandersa.

Proste? Bardzo. Jednak jest to obecnie hit na Twitterze. Jeżeli chcielibyście sprawdzić, jakby wyglądał Bernie Sanders przed Pałacem Kultury… nie, nie musicie czekać — zrobiłem to za Was:

trwa ładowanie posta...

Żeby ułatwić jeszcze znalezienie odpowiedniego miejsca. Czasem dokładny adres nie pasuje za bardzo do naszej wizji. Dlatego najłatwiej jest wyszukać dokładne koordynaty danego miejsca. Przykładowo, wpisanie koordynatów 54.59442175466485, 18.81436555009583 pozwoli nam usadzić Berniego na Helu!

Możecie także odwiedzić konto na Twitterze twórcy tej strony, aby obserwować go… czy przesłać w wątku wasze ulubione połączenia:

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Słuchawki Dyson Zone. Redukują hałas i oczyszczają powietrze