Właścicielka domu w ciężarówce uczy korzystania z suchej toalety.

Uczy gości, jak korzystać z toalety. Inspiracją była kocia kuweta

Źródło zdjęć: © @pettiteliving TikTok
Marta Grzeszczuk,
16.02.2024 19:00

Właścicielka nietypowej toalety pokazała na instrukcję korzystania z niej. Wpisała się w szerszy trend na TikToku.

Kryzys mieszkaniowy w Stanach Zjednoczonych wydaje się być równie dojmujący, jak w Polsce. Aby zaoszczędzić pieniądze Camisha, publikująca na TikToku jako @petiteliving, przerobiła na mini mieszkanie swoją ciężarówkę. Skorzystanie w niej z toalety jest na tyle nieoczywiste, że tiktokerka postanowiła nagrać filmik instruktażowy.

Tiktokerka demonstruje, jak skorzystać z toalety

trwa ładowanie posta...

- Płyny z przodu, ciała stałe do tyłu, papier toaletowy do tyłu - wytłumaczyła widzom Camisha. Pokazała też wnętrze suchej toalety, w której w tym momencie znajdował się jedynie papier. Jej dno było podzielone na przedni i tylni zbiornik. Przedni miał odpływ do rury, jak w klasycznej toalecie. Obsługa tylnego wymagała dodatkowego kroku, do którego nie jesteśmy przyzwyczajeni w domach.

- Zasyp torfem - poinstruowała gospodyni, nasypując go do toalety łopatką z pojemnika obok zlewu. Camisha przyznała, że inspiracją dla jej mini toalety była kocia kuweta.

Komentatorzy i komentatorki nie wykazali zbytniego entuzjazmu dla pomysłowego rozwiązania. "Upewnię się, że skorzystałam z łazienki, zanim przyjdę" - napisała jedna z komentatorek. Druga dodała: "To dość kreatywny sposób, aby powiedzieć mi, żebym nie przychodziła".

Mini domki są globalnym trendem na TikToku

trwa ładowanie posta...

W związku z tym, jak wygląda obecnie rynek nieruchomości w wielu z rozwiniętych państwach, trend na mini domki (ang. tiny house) jest bardzo popularny na TikToku. Mimo że wynikają ze smutnego faktu, że w wielu miejscach młodych ludzi nie stać na własne mieszkanie, niektóre z pomysłów są naprawdę kreatywne. Jak np. mikro dom z kontenera na śmieci w centralnym Londynie, pokazany w powyższym TikToku.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2