Love Island dla 40-latków

Twoja stara w "Love Island". Nowy format randkowego reality show będzie hitem?

Źródło zdjęć: © Canva, Materiały prasowe
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.07.2022 12:00

Brytyjska sieć telewizyjna ITV szuka singli do programu o formacie zbliżonym do "Love Island". Młodzi kandydaci nie mają szans. Na wyspę miłości trafią 40 i 50-latkowie.

"Love Island" to reality show, w którym chodzi o znalezienie miłości. Kilkoro samotnych mężczyzn i kobiet trafia do willi w rajskiej lokalizacji. Nie mogą korzystać z Internetu i kontaktować się z bliskimi. Dobierają się w pary, rozstają, a najmniej lubiani lub odtrąceni zawodnicy odpadają z programu. "Love Island" zadebiutowało w Wielkiej Brytanii w 2005 roku.

Jak donosi The Sun, brytyjska sieć telewizyjna ITV szykuje nową odsłonę programu. Będzie ona skierowana dla dojrzałego odbiorcy. Producenci programu o roboczej nazwie "Twoja Mama, Mój Tata" (ang. Your Mum, My Dad) szukają singli w wieku 40 i 50 lat. Zdjęcia do pierwszego sezonu mają ruszyć jeszcze w tym roku, tak aby reality show zadebiutował w Wielkiej Brytanii w 2023 roku.

"Love Island" dla dojrzałych uczestników

Skąd pomysł, aby na wyspę miłości zaprosić 40 i 50-latków? Rzekomo wpłynęli na to sami widzowie "Love Island", którzy krytykowali randkowe reality show za nieoddawanie realiów życia. W programie brali udział atrakcyjni i młodzi o idealnych (żeby nie powiedzieć: wyidealizowanych) ciałach, którzy przeważnie nie wyróżniali się elokwencją. Z uczestnikami "Twoja Mama, Mój Tata" będziemy mogli się utożsamić w większym stopniu.

W programie wezmą udział dzieci uczestników

Twórcy nowego reality show chcą zaoferować dojrzałym singlom z bagażem doświadczeń szansę na znalezienie drugiej połówki. Kobiety i mężczyźni będą mieszkać pod jednym dachem, tak jak w "Love Island", ale za kulisami będą łączeni w pary przez swoje dzieci. Uczestnicy podobno będą zachowywać się odważnie, ale trudno stwierdzić, co to oznacza i czy nie jest to jedynie chwyt marketingowy.

Trzymamy kciuki za powodzenie nowego randkowego reality show. Liczymy, że prędzej czy później program trafi na ekrany telewizorów w Polsce!

Źródło: The Sun

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1