"The Love Trap"

Randka jak z horroru. Przegraną kobietę wyrzucają przez klapę w podłodze

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,03.11.2021 13:39

"The Love Trap" to nowy program randkowy brytyjskiej telewizji Channel 4. Zasady show wywołują przerażenie u widzów i uczestników. Singielka, która nie spodoba się mężczyźnie, odpada z programu w niezwykle bezwzględny sposób.

W tłumaczeniu na język polski "The Love Trap" oznacza "Miłosną Pułapkę" i w tym przypadku tytuł nowego brytyjskiego programu randkowego należy potraktować bardzo dosłownie. Uczestniczki show są bowiem eliminowane w ten sposób, że otwiera się pod nimi klapa w podłodze. Trzeba przyznać, że jest to dość brutalne potraktowanie kogoś, kto przyszedł do programu szukać miłości.

"The Love Trap" wzbudziło sensację w internecie. Fragmenty pierwszego odcinka show, na których widać kobiety wyrzucane przez klapę w podłodze, są viralami w social mediach. Moment, gdy pod kobietą otwiera się pułapka, wygląda bardzo dramatycznie. Zaszokowanych widzów warto uspokoić, że wyeliminowanym uczestniczkom programu nie dzieje się żadna krzywda.

trwa ładowanie posta...

"The Love Trap" - o co w tym dokładnie chodzi?

Do programu randkowego zgłosiło się 12 kobiet, które próbują zjednać sympatię Davida Birtwistle'a - przystojnego kawalera, trenera personalnego i celebrytę. Połowa uczestniczek jest szczera w swoich uczuciach, połowa jest w związku, ale ukrywa ten fakt przed prowadzącym, by wygrać nagrodę pieniężną - 20 tys. funtów (ok. 110 tys. złotych). Birtwistle musi odkryć, kto mówi prawdę, a kto kłamie.

trwa ładowanie posta...

Tak się żegnają dżentelmeni?

Na koniec każdego odcinka Birtwistle typuje trzy kobiety, które według niego nadają się do wyeliminowania z programu. Uczestniczki ustawiają się na okrągłych klapach w podłodze, które otwierają się w momencie, gdy kawaler podejmie decyzję i wyrzuci daną kobietę z programu. Gdy to się dzieje, wszyscy są przerażeni, a w tle leci dramatyczna muzyka.

trwa ładowanie posta...

Dobra, a teraz najważniejsze pytanie brzmi - kto i kiedy zrobi ten program w wersji polskiej?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 11
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 9
  • emoji kupka - liczba głosów: 13