pop-qultura
Myśleliście, że „Smoleńsk” to dno? „Stan zagrożenia” sprawdza, co jest jeszcze niżej
DB

Trauma z dzieciństwa Drew Barrymore – 1,5 roku w szpitalu psychiatrycznym

MTB,26.02.2021 13:30

Aktorka była zamykana w izolatce i związywana za złe zachowanie.

bDUuRFCb

Drew Barrymore dołączyła do gwiazd dzielących się swoimi traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa. W wywiadzie z Howardem Sternem aktorka ujawniła szokujący fakt ze swojego życia - w wieku 13 lat została wysłana na 1,5 roku do szpitala psychiatrycznego.

To nie koniec historii, ponieważ Drew zdradziła również warunki, jakie musiała znosić podczas pobytu w szpitalu Van Nuys Psychiatric: "[...] za złe zachowanie było się zamykanym w izolatce lub wiązanym".

Na pytanie o decyzję matki aktorki, o to, jak inaczej mogłaby postąpić, co mogłoby się zmienić Drew odpowiedziała: ,,Myślę, że [mama] stworzyła potwora i nie wiedziała, co z nim zrobić. To była jej ostatnia deska ratunku. A ja naprawdę wymknęłam się spod kontroli i już wybaczyłam jej za podjęcie tej decyzji".

bDUuRFCd

Aktorka zakończyła swoją wypowiedź zapewniając, iż jej relacja z mamą ma się teraz dużo lepiej: ,,Pisałam z nią dzisiaj rano. Bardzo cieszę się z tego, że nasza relacja jest ,,uleczona" ".

Drew Barrymore nie jest jednak jedyną celebrytką z traumatycznymi przeżyciami dotyczącymi organizacji mających na celu pomoc nastolatkom. We wrześniu 2020 roku Paris Hilton wyjawiła, iż była wielokrotnie maltretowana w prywatnej szkole Provo Canyon, do której wysłała ją jej mama. Teraz Paris otwarcie dzieli się swoimi przeżyciami w celu uchowania jak największej liczby nastolatków przed traumatycznymi sytuacjami, których sama musiała doświadczyć.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Nie rozumiem, dlaczego influencerka pije koktajl z ŁOŻYSKA?