Tato Andrzeja Dudy ma sprytny plan jak przechytrzyć Unię Europejską xD

Tato PREZYDENTA ma sprytny plan! Zamiast "ideologii LGBT" wymyślił NOWĄ nazwę XD

Źródło zdjęć: © Materiały własne red. Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,08.09.2021 12:30

Tato Andrzeja Dudy ma kolejny sprytny plan. Po biciu dzieci wpadł na kolejny świetny pomysł! Od teraz "ideologia LGBT" ma mieć nową nazwę, żeby Unia Europejska się już nie czepiała xD

Ten news będzie zawierał sporą ilość "XD", ponieważ trudno inaczej podejść do tego tematu. Niestety, ale nowy pomysł Jana Dudy jest tak świetny, że plany Ricky'ego "Chłopaków z Baraków", to przy tym pestka.

Kim jest Jan Duda?

Jak już pewnie ogarnęliście, jest on ojcem obecnego prezydenta Polski - Andrzeja Dudy. Ale czym jeszcze zasłynął w ubiegłych latach? A! W 2017 roku wspomniał, że bicie dzieci jest "w sumie okej". Nie, to nie żart. Tutaj Pudelek opisał całą sprawę. Przez dłuższy czas o Janie było w miarę cicho, ale w środę powrócił z nowym "planem".

Duda chce wymienić "ideologię LGBT" na... coś innego xD

Przez ustawy "anty-LGBT" zawieszone zostały miliardy złotych unijnych dotacji. Kto by się spodziewał, że przez rządy PiS-u nasz kraj może stracić aż tyle. No ale spokojne, homofobia, dyskryminacja i brak tolerancji może nadal trwać - tylko trzeba zmienić nazwę! Dlaczego nikt o tym wcześniej nie pomyślał XD

W "Faktach TVN" tato Andrzeja Dudy przekazał swój świetny i zarazem pozbawiony błędów plan:

Na przykład zastąpi się słowo "ideologia LGBT" słowem "ideologia płciowości kulturowej", "neomarksistowska ideologia płciowości kulturowej"

Gdzieś już słyszałem podobne założenia...

“Propan, butan, mam chytry plan…”

Chłopaki z Baraków - Propan, butan...

WTF

Uwaga, szokujące, ale to nie działa tak, że w Unii Europejskiej każdy poszukuje jedynie liter "LGBT" - urzędnicy potrafią czytać ze zrozumieniem!

Są też pomysły, aby zamienić "ideologię LGBT" na "ideologię gender". "Wyborcza" otrzymała komentarz od Justyny Nakielskiej z Kampanii Przeciw Homofobii:

Ideologia gender oczywiście nie istnieje, tak samo jak nie istnieje ideologia LGBT. To dehumanizujące określenia, za którymi nie kryją się żadne znaczenia. Łamańce językowe i jakieś kombinacje oraz nagłe odwoływanie się do marksizmu niczego nie zmienią.

Rząd chciałby położyć ręce na prawie 50 miliardach złotych - ale nie chce też czegokolwiek zmieniać!

Jaki ma sens zamiana "ideologii LGBT" na coś innego? Zapisy oraz przesłanie pozostanie takie samo. Przecież nawet Word potrafi znaleźć podobieństwo w dwóch dokumentach, nawet jeśli podmieniono kilka zdań. A Jan Duda? Może niech nie podsuwa żadnych pomysłów swojemu synowi. Tak będzie lepiej dla całego kraju.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0