popkultura
Dziki Trener wydarł się na temat Janusza Filipiaka i mrugnął okiem do wyznawców teorii spiskowych
Tiktokerka z rozszczepionym językiem

Tiktokerka rozcięła sobie język, aby smakować dwa napoje równocześnie. C-co?

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,14.05.2022 13:30

Kto z was chciałby spróbować równocześnie Pepsi i Coca-Colę? Jeśli ktoś ma taką fantazję, polecam zgłosić się do Brianny Mary Shihadeh. Kobieta wybiła się na TikToku, bo pokazuje, że dzięki rozciętemu językowi może smakować napoje z dwóch szklanek.

bFPtGPTn

Niektórzy robią karierę na TikToku, bo wykonują zabawne tańce, inicjują głupie wyzwania albo chwalą się wystawnym życiem. Brianna Mary Shihadeh nie wpisuje się w schematy. Jej pasją są ekstremalne modyfikacje ciała. Kobieta poddała się operacji chirurgicznego rozcięcia języka. Teraz może smakować dwóch różnych rzeczy jednocześnie.

Artystka, którą na TikToku obserwuje ponad 1,7 mln fanów, niejednokrotnie daje pokaz swoich oralnych umiejętności. Jej film, na którym jednocześnie ocenia smak Pepsi i Coca-Coli, stał się viralem. Brianna twierdzi, że trudno jej zauważyć różnicę pomiędzy napojami poza tym, że Pepsi jest bardziej gazowane. Cóż, klip robi wrażenie.

Tiktokerka z rozszczepionym językiem

Nie mogłem się powstrzymać, aby nie wejść na kanał Brianny i obejrzeć jej inne wyczyny. Kobiecie udało się wykręcić blisko 4 mln wyświetleń na filmie, na którym porównuje smak wody gazowanej i niegazowanej. Widzowie tiktokerki uwielbiają filmy z testowania dwóch rzeczy i podsyłają Briannie pomysły na kolejne filmy.

Lekarza odradzają rozcinania języka

Czasopismo "British Dental Journal" ostrzega, że proces rozszczepiania języka jest niebezpieczny, a osoby, które to robią, narażają się na ryzyko krwotoku, infekcji, uszkodzenia nerwów, problemów z oddychaniem i oddychaniem. Brzmi nieprzyjemnie, dlatego ja pozostanę przy oglądaniu filmów. Może ktoś z was ma za sobą jakieś ekstremalne modyfikacje ciała?

bFPtGPTp

Źródła: nypost.com/ndtv.com

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Jaay,zgłoś
„Problemów z oddychaniem i oddychaniem” weźcie zainwestujcie w korektora albo zgłoście się do kogoś z Jaay. Pomożemy jako wolontariat…
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
"Mam cię w DUP*E", chamski "fan" zaczepił Wersow na ulicy