lifestyle
Przemysław Czarnek straszy "rewolucją genderowską" i ruchem Wolna Szkoła
Tiktokerka porównuje bycie niezaszczepioną do bycia w obozie koncentracyjnym...

Tiktokerka porównuje bycie NIEZASZCZEPIONĄ do bycia w OBOZIE KONCENTRACYJNYM…

Źródło zdjęć: © TikTok, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,04.01.2022 10:46

Niektórzy przeginają w sieci. Tiktokerka ze Stanów Zjednoczonych porównała bycie niezaszczepioną do bycia w obozie koncentracyjnym. Na filmik odpowiedział ktoś, kto przeżył obóz w Theresienstadt.

II wojna światowa się wydarzyła. Ot, oto najprostsze stwierdzenie na świecie. Nie powinniśmy zapominać o niej, ani nie kpić i przyrównywać jakichś pierdołowatych przekonań do milionów osób, które straciło swoje życie na froncie czy w obozach śmierci. Może najpierw zobaczmy, co odwaliła użytkowniczka TikToka, Carollynn Xavier. Jakby co, to oryginalnego filmu już nie ma. Ktoś chyba poszedł po rozum do głowy - lub po prostu twórczyni oryginału została zbanowana.

"Pierwszy dzień w obozie dla nieszczepionych!"

Użytkowniczka Carollynn Xavier wyraziła swoje podekscytowanie zaprezentowaniem "nowego trendu", po czym zdjęła czapkę, aby odsłonić pod nią ogoloną głowę. Gdy zdjęła nakrycie głowy, tiktokerka powiedziała: "Jest to pierwszy dzień w obozie dla niezaszczepionych!".

trwa ładowanie posta...

Tak: jest to porównanie bycia niezaszczepioną do "pobytu" w obozie zagłady. Powtórzymy to jeszcze raz: laska połączyła bycie niezaszczepioną i Holokaust.

Dobrze, że druga osoba w duecie ją zjechała. O twórcy duetu zaraz trochę więcej.

Proszę, nie

Czy komukolwiek trzeba tłumaczyć, dlaczego porównywanie się do osoby w OBOZIE ŚMIERCI, będąc w wolnym kraju, w którym nie obywa się żadna wojna, to zła rzecz?

Niech już ktokolwiek chce być niezaszczepionym, niech się nie szczepi - ale to nie powód do porównywania się do osób w np. Auschwitz.

Zastanawiacie się, kto jest osobą w duecie. Gidon Lev: urodzony w Czechosłowacji w 1935 roku, trafił do obozu Theresienstadt (pomiędzy Pragą a Dreznem). On i jego matka przeżyli, jednak jego ojciec trafił do Auschwitz, gdzie został zabity.

Gidon i jego partnerka, Julie na swoim TikToku starają się walczyć z antysemityzmem i pomimo dość smutnej otoczki, ten 86-latek ma werwę. Ot, tutaj tańczy, promując książkę o swoim życiu:

trwa ładowanie posta...

Plus też jest taki, że Carollynn Xavier usunęła swoje konto na TikToku.

Źródło: Unilad

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Pełnia Zimnego Księżyca. Gudniowa pełnia to czas frustracji