x

Tiktoker rozbił samochód za 250 tys. zł. Nagrał filmik ze zdarzenia

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
13.02.2024 17:30

Kacper Porębski "Jasper" wjechał drogim samochodem w słup. Popularny tiktoker opublikował filmik pokazujący straty. Internauci nie mogą zrozumieć wypadku influencera.

Czujniki w samochodach elektrycznych odgrywają dużą rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa, efektywności oraz wydajności pojazdu. Te zaawansowane urządzenia monitorują różne parametry pojazdu i otoczenia dostarczając niezbędnych informacji do optymalnego działania systemów elektrycznych. Liczne czujniki odległości i kamery wspomagają system automatycznego hamowania czy asystent parkowania. Dzięki precyzyjnym danym dostarczanym przez czujniki auta elektryczne mogą osiągać wyższą wydajność, oszczędność energii i bezpieczeństwo zarówno dla kierowców, jak i pasażerów.

Tiktoker Jasper rozbił drogi samochód

"Jasper", a dokładniej Kacper Jasper Porębski, to popularny influencer. Działa nie tylko na TikToku, ale też na YouTubie i Instagramie. W przeszłości spotykał się z tiktokerem Piotrem Charazińskim, z którym nagrywał materiały na media społecznościowe. Niestety chłopcy jakiś czas temu się rozstali. Jasper rozpoczął internetową karierę w bardzo młodym wieku. Popularność zdobywał już za czasów, gdy miał zaledwie 18 lat.

trwa ładowanie posta...

10 lutego tiktoker opublikował nowy filmik na swoim profilu. Influencer zrelacjonował swoją najnowszą wpadkę. Jasper poinformował fanów, że wjechał autem w słup znajdujący się na podziemnym parkingu. W wypadku niestety ucierpiał drogi samochód tiktokera. Elektryczna Tesla obowiązkowo musi trafić do osoby zajmującej się naprawą karoserii.

trwa ładowanie posta...

Jasper bardzo zestresował się zaistniałą sytuacją. Tiktoker nie ukrywał, że spanikował do tego stopnia, że aż ręce mu się trzęsły. Na szczęście influencerowi udało się odjechać od słupa, który jak się okazało, był tylko lekko przetarty. Jasper podsumował wypadek słowami: "jednak ten samochód nie jest niezniszczalny".

Internauci bombardują Jaspera

W internecie pojawiła się masa krytycznych komentarzy w odniesieniu do wypadku Jaspera. Wielu użytkowników TikToka oraz portalu X nie może zrozumieć, jak doszło do stłuczki, ponieważ influencer jechał samochodem z dużą ilością czujników: "Tesla, samochód z 282833 ilością czujników, a ten w słup wjechał", "jak można wjechać w słup, jak to samo parkuje z milionem czujników", "Proponuję przesiąść się na komunikację miejską. Niektórzy ludzie po prostu nie mają predyspozycji do poruszania się pojazdem mechanicznym w roli kierowcy", "trzeba było kupić coś innego, żeby nauczyć się jeździć".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0