x

Dziecko identyfikuje się jako kocyk. "Będę kradła wszystkie koce z domu"

Źródło zdjęć: © TikTok
Oliwia Ruta,
12.02.2024 15:00

Na TikToku pojawiło się nagranie, które zszokowało internautów. Pewna dziewczynka przyznała, że jest kocykiem. Czy popularny trend ludzi-kocyków powraca?

TikTok to popularna platforma społecznościowa, która umożliwia użytkownikom nagrywanie, udostępnianie i przeglądanie krótkich filmików wideo. Portal stworzony przez chińską firmę ByteDance zdobył ogromną popularność na całym świecie, szczególnie wśród młodzieży.

Użytkownicy TikToka mogą tworzyć różnorodne treści takie jak: śmieszne filmiki, kontent commentary, taneczne wyzwania czy inne trendy. Platforma stała się nie tylko miejscem do tworzenia i konsumowania rozrywki, ale także przestrzenią dla twórczego wyrażania siebie oraz budowania społeczności.

Dziecko identyfikuje się jako kocyk

Dawniej w internecie popularny był trend ludzi-kocyków. Osoby, które chciały pozostać anonimowe, ale w dalszym ciągu tworzyć treści dla innych, decydowały się na zasłonięcie ciała i twarzy kocem. Najczęściej do trendu dołączały dzieci, których rodzice nie zgadzali się na upublicznianie wizerunku pociech w sieci.

Dzieci-kocyki oprócz kocyków zakładały na siebie różnego rodzaju dodatki takie jak: okulary, kapelusze czy inne czapki. W ten sposób zabezpieczone tańczyły do popularnych utworów lub nagrywały do dźwięków będących wtedy na czasie. 

trwa ładowanie posta...

Na TikToku pojawiło się nagranie przedstawiające dziewczynkę, która nazywa się kocykiem. Na profilu "kocyk_mirie" publikuje śmieszne filmiki w przebraniu koca. Jedno z nagrań młodej tiktokerki poszło w wiral. Obecnie ma prawie 300 tys. wyświetleń. Dziewczynka dołączyła do popularnego trendu, w którym przedstawia się założenia lub stereotypy o sobie.

trwa ładowanie posta...

Tikotkerka zaczyna nagranie słowami: "jestem kocykiem więc". Następnie przechodzi do wymieniania: "to oczywiste, że jacyś losowi ludzie będą mi pisać w komentarzach 'o kid', 'moda na kocyki się już dawno skończyła', 'na pewno masz mniej niż siedem lat'", "to oczywiste, że będę się o wszystko potykać, bo nic nie widzę", "to oczywiste, że będę kradła wszystkie koce z domu, żeby mieć tyle postaci, ile mi potrzebne w jakimś tiktoku"

trwa ładowanie posta...

Wielu internautów krytycznie wypowiedziało się na temat nagrania młodej dziewczynki: "nie wiem, jak to skomentować", "wyobraź sobie, że w przyszłości szukasz pracy i na rozmowie o nią pokazują ci to", "ja już się chyba pogubiłem, który mamy rok". Inni żartują: "moje zaimki to kocyk/kocykself", "mamo czuje się kocykiem", "identyfikuje się jako kocyk". Byli również tacy, którzy wsparli kreatywność dziewczynki: "ale masz śliczny głos", "super, tak trzymaj", "dziś ludzie w komentarzach hejtują, a kiedyś każdy był kocykiem", "no i dobrze, rób to, co kochasz, kocykowego dnia", "czemu tyle hejtów, boże kocyki są super, tęskniłam za nimi".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0