Radio Maryja zaprasza na sylwestra

Tadeusz Rydzyk zaprasza młodzież na sylwestra. Kusi niską ceną

Źródło zdjęć: © Piętka Mieszko / AKPA, Canva
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.11.2022 11:30

Nie macie planów na sylwestra? Radio Maryja proponuje przywitać nowy rok w Toruniu. Cena trzydniowego spotkania u o. Tadeusza Rydzyka jest bardzo atrakcyjna. Organizatorzy podkreślają, że nie wszyscy chętni będą mogli przyjechać.

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie macie planów na sylwestra, być może zainteresuje was oferta opublikowana na stronie Radia Maryja. Rozgłośnia związana z o. Tadeuszem Rydzykiem zwraca się do "młodych przyjaciół" z propozycją trzydniowego spotkania w Toruniu. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 30 grudnia 2022 roku do 1 stycznia 2023 roku.

Radio Maryja zaprasza na sylwestra organizowanego pod hasłem "Życie to COŚ WIĘCEJ!". Jak czytamy na stronie imprezy, "mijający rok był niezwykle bogaty w różne wydarzenia, również te nieprzewidywalne. Krótko mówiąc - mógł nas zadziwić, ale i zmęczyć. Jaki będzie nadchodzący? Tego nie wiemy, ale na pewno nie pozostanie obojętny. Dlatego proponujemy ci dobrze zakończyć ten rok i dobrze rozpocząć nowy".

Sylwester 2022 z Radiem Maryja

Miejsce sylwestra z Radiem Maryja to hotel akademicki Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Program trzydniowej imprezy przewiduje "czas na zastanowienie i zatrzymanie nad sobą i mijającym rokiem". Nie zabraknie takich atrakcji jak "modlitwa, Eucharystia, ale i dobre spotkania z innymi ludźmi i świetna zabawa sylwestrowa."

Sylwester u Rydzyka. Kto może przyjechać? Ile kosztuje impreza?

Nie wszyscy zainteresowani mogą przyjechać na imprezę w Toruniu. Radio Maryja kieruje ofertę do młodzieży w wieku od 13 do 19 lat. Cena spotkania sprowadza się pokrycia kosztów posiłków i wynosi 150 zł. Trzeba przyznać, że jest to bardzo atrakcyjna cena, biorąc pod uwagę wszechobecną drożyznę. Zainteresowani mogą się zapisywać za pośrednictwem formularza na stronie Radia Maryja.

Telewizja Trwam przygotowała reportaż z ubiegłorocznego sylwestra w Radiu Maryja. Wówczas impreza objęła m.in. warsztaty z psychologiem, warsztaty taneczne, spotkania o męskości i kobiecości oraz warsztaty muzyczne.

Sylwester z wartościami

Planujecie przywitać nowy rok z o. Tadeuszem Rydzykiem?

Źródło: Radio Maryja

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0