Rydzyk na TikToku

Tadeusz Rydzyk nagrywa na TikToku. Chwali się "maybachami"

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Mercedes, TikTok, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,02.09.2022 14:00

"Moherowe Berety też potrafią w internety". Tymi słowami wita nas oficjalny profil telewizji Trwam na TikToku. Gwiazdą profilu jest o. Tadeusz Rydzyk.

Działająca od 2003 roku TV Trwam specjalizuje się w programach o tematyce narodowo-katolickiej. Dyrektorem stacji jest o. Tadeusz Rydzyk. Powiedzieć, że duchowny zasłynął wieloma kontrowersyjnymi wypowiedziami, to jak nic nie powiedzieć. Jego poglądy dotarły nawet na TikToka. Tak, nie przecierajcie oczu ze zdumienia. Rydzyk zadebiutował na TikToku.

O. Rydzyk i TV Tram na TikToku

TV Trwam posiada konto na TikToku od 2021 roku. "Moherowe Berety też potrafią w internety" - czytamy w opisie profilu, który obserwuje trzy tys. fanów. Opiekunowie profilu publikują treści nieregularnie, a same filmiki są w mojej ocenie nieciekawe. W większości są to krótkie nagrania zza kulis programów TV Trwam. Wyświetlenia kanału gwałtownie skoczyły, kiedy bohaterem jednego z filmów został sam dyrektor TV Trwam.

TV Trwam na TikToku
TV Trwam na TikToku (TikTok)

O. Tadeusz Rydzyk na TikToku chwali się "maybachami"

Na nagraniu zatytułowanym "Maybachy Rydzyka" dyrektor TV Trwam siedzi w fotelu, a na stoliku przed nim stoją dwa modele samochodów.

- Dla wszystkich ciekawskich, którzy niejednokrotnie pytają "gdzie są te maybachy?" Przychodzą i szukają, gdzie są te maybachy. Otóż tu są te maybachy - mówi Rydzyk, pokazując na modele pojazdów. Operator robi zbliżenie na zabawki.

- Pani Beata z Londynu przesłała mi jednego maybacha, a ten antyk maybach to prezent od przyjaciół, od pewnej rodziny z Torunia.

- O. Tadeusz Rydzyk (TikTok)
trwa ładowanie posta...

Klip w niecałą dobę od premiery zdobył ponad 300 tys. wyświetleń na TikToku.

O co chodzi z maybachami Rydzyka?

Maybachy Rydzyka to historia, która ciągnie się za dyrektorem TV Trwam od wielu lat. Chodzi o wypowiedź duchownego z 2016 roku, kiedy opowiedział o drogich prezentach od bezdomnego.

- Jechaliśmy kawałek od akademików maybachem. (...) Akurat ten samochód dostaliśmy od bezdomnego. Dwa samochody dostaliśmy. Przyjechał bezdomny i dał nam dwa samochody. Pan Stanisław z Warszawy. Niestety już zmarł - powiedział Rydzyk na antenie TV Trwam.

Dwa samochody Ojca Rydzyka! Maybachy od bezdomnego Pana Stanisława z Warszawy. (full story)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
mentlik,zgłoś
Ciekawe czy zapłacił podatek od darowizny
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się