Syn i ojciec pozują na OnlyFans

Syn i ojciec pozują NAGO na OnlyFans. W miesiąc zarabiają 160 tys. złotych!

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,10.01.2022 16:33

Jake Herbert i jego ojciec w nieco ponad dwa miesiące zarabiają tyle, ile kosztował zegarek Lewandowskiego w słynnej aferze z Mają Staśko. Panowie prowadzą konto w serwisie dla dorosłych OnlyFans, gdzie udostępniają BARDZO pikantne zdjęcia.

Początki nie zapowiadały nic obiecującego. 26-letni Jake Herbert założył konto na OnlyFans kilka lat temu. Na roznegliżowanych zdjęciach Pi filmach udawało mu się wyciągać "zaledwie" 9 tys. dolarów miesięcznie. Mężczyzna był zdeterminowany, aby zarobić więcej, lecz podobne ambicje mają tysiące twórców na OnlyFans. Jake musiał wymyślić coś, na co nikt inny nie wpadł.

Pewnego dnia Jake pokazał fanom swojego tatę. Mężczyzna zaprezentował się bez koszulki, chwaląc się umięśnioną sylwetką po treningu. Na pierwszym planie widać rozebranego Jake'a, który pokazuje do obiektywu środkowy palec. Zdjęcie spodobało się fanom. Młody twórca zapytał ojca, czy ten chciałby się rozbierać w towarzystwie syna dla pieniędzy - tata z chęcią przystał na ten pomysł.

Hydraulik i jego syn pokazują swoje...

Ojciec występuje w roznegliżowanych sesjach, których efekty są dostępne jedynie dla subskrybentów Jake'a na OnlyFans. Młody twórca nie zdradził wiele o swoim tacie - nie wiadomo, ile mężczyzna ma lat oraz jak ma na imię. Na co dzień jest hydraulikiem.

trwa ładowanie posta...

Kiedy ojciec zaczął pozować nago razem z synem, konto Jake'a na OnlyFans zaczęło generować astronomiczne dochody. 26-latek w miesiąc zarabia 40 tys. dolarów! Jednakże zyskami nie dzieli się ze swoim rodzicem sprawiedliwie. Oddaje mu jedynie... 100 dolarów kieszonkowego miesięcznie. Jake tłumaczy swoje skąpstwo tym, że to on włożył w projekt więcej czasu i siły.

trwa ładowanie posta...

Czy to jest kazirodztwo?

Jake odpiera zarzuty, jakoby zdjęcia miały dziwny lub kazirodczy charakter. - My pozujemy razem tylko na fotkach - twierdzi 26-latek, podkreślając, że nigdy nie widział intymnych części ciała swojego taty.

Co myślicie o takiej formie zarobku? Czy wasi ojcowie zrezygnowaliby z pracy od 9 do 17, aby pozować z wami nago na zdjęciach i zarabiać fortunę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: New York Post

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 14
  • emoji smutek - liczba głosów: 9
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 71