Nie wiesz, jak się golić? Tata z YouTuba nauczy Cię tego i wielu innych rzeczy

Nie wiesz, jak się golić? Tata z YouTube'a nauczy Cię tego i wielu innych skilli

Źródło zdjęć: © Rob Kenney / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,01.06.2021 16:06

Rob Kenney każdy filmik rozpoczyna od powitania: – Hej, dzieciaki! – Jego kanał na YouTube "Tato, jak to zrobić?" (ang. "Dad, How Do I?") subskrybuje ponad 3,3 miliona internautów. Nic dziwnego, bo jest on przesympatycznym człowiekiem z misją.

Na kanale "Dad, How Do I?" znajdują się porady, które każdy ojciec powinien (przynajmniej teoretycznie) przekazać swojemu synowi – jak się ogolić? Jak zawiązać krawat? Jak wymienić deskę sedesową? Co zrobić, jak rozładuje się akumulator w samochodzie? Oczywiście każdy może skorzystać z tak wartościowych, życiowych wskazówek i to niezależnie od płci lub wieku.

Kanał Roba powstał 1 kwietnia 2020 roku. Na początku rozwijał się powoli aż do momentu, gdy odkryła go użytkowniczka Twittera @earthygissel. Kobieta podzieliła się odkryciem z internautami, pisząc, że projekt Roba jest "najczystszą rzeczą" w sieci. Tweet @earthygissel otrzymał 2,2 mln serduszek i 600 tys. udostępnień, co przełożyło się na błyskawiczny wzrost subskrypcji na kanale Roba Kenneya.

trwa ładowanie posta...

Tata z YouTube'a, który nie miał taty

Rob Kenney jest ojcem dwójki dzieci. Jak sam o sobie pisze, robi wszystko, co w jego mocy, aby "dostarczyć przydatne, praktyczne treści, które każdemu pomogą poradzić sobie z podstawowymi, codziennymi zadaniami". Dlatego na jego kanale dowiemy się, jak odblokować zatkany zlew lub naprawić toaletę. Mężczyzna przedstawia wszystkie te czynności, bo chce pomóc dzieciom dorastającym bez ojców.

How to shave your face | Dad, how do I?

Historia Roba Kenney'a

Youtuber miał trudną młodość. Po tym jak jego rodzina przeprowadziła się do nowego miasta, matka Roba popadła w alkoholizm, w związku z czym opiekę nad chłopcem i jego starszym bratem przejął ojciec. Kiedy Rob miał zaledwie 14 lat, jego ojciec stwierdził, że "już nie chce mieć dzieci" i porzucił swoich synów. Nastolatkowi bardzo brakowało taty, którego zastępował mu jego starszy brat.

How to tie a tie | Dad, how do I?

Komentarze pod filmami Roba są niezwykle wzruszające. Ludzie nie tylko dziękują mężczyźnie za to, że uczy ich praktycznych wskazówek, ale i dzielą się intymnymi historiami o swoich trudnych relacjach z ojcami. Rob posiada bardzo pozytywny współczynnik łapek w górę do łapek w dół pod swoimi filmikami (wynosi on 350:1). Zachęcam Was do napisania mężczyźnie czegoś miłego!

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0